بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram Telegram

 

ترجمه کامل قرآن مجید به زبان آلمانی منتشر شد
ترجمه کامل قرآن مجید از سوی انتشارات بین المللی الهدی وابسته به سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در 5 هزار نسخه به زبان آلمانی منتشر شد .

به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات  اسلامی، انتشارات بین المللی الهدی وابسته به این سازمان همزمان با ایام ماه مبارک رمضان این قرآن را به صورت ترجمه مقابل (عربی - آلمانی ) با خط عثمان طه برای علاقمندان آلمانی زبان، جهت ارائه و نمایش در نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت در کشور آلمان منتشر کرد .

آیات شریف این قرآن توسط "رودی پارت "-Rudi Paret- یکی از شرق شناسان و اسلام شناسان آلمانی در سده بیستم برگردان شده است . ترجمه مذکور دارای فهرست آوانگاری و نیز مقدمه ای به قلم دکتر همایون همتی، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در برلین است .

قرآن کریم به زبان آلمانی در 610 صفحه، قطع وزیری و با شمارگان 5 هزار نسخه به چاپ رسیده است .

دو قرآن پیش از این به زبان آلمانی ( چاپ اول در سال 1962 ) و تفسیر قرآن به همراه فهرست واژگان فارسی به زبان آلمانی ( چاپ اول در سال 1971) که توسط " رودی پارت " صورت پذیرفته است، همچنان از منابع مهم پژوهش های دانشگاهی در آلمان محسوب می شوند .

منبع: خبرگزاری مهر

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved