Login failed for user 'IIS APPPOOL\www.aviny.com'. همایش بین المللی مصلح موعود در لبنان برگزار می شود
شهید آوینی

 
همایش بین المللی مصلح موعود در لبنان برگزار می شود
همایش بین المللی و بین الادیانی مصلح موعود، سال آینده توسط معاونت پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در لبنان برگزار می شود.

حجت الاسلام "معصومی" با اعلام این خبر گفت : علاوه بر هشتمین گفتمان مهدویت و گفتمان  بین ‌المذاهبی شیعه وسنت در سال آینده همایش بین‌ الادیانی مصلح موعود بین ادیان اسلام، مسیحیت و یهودیت برگزار می شود.

وی افزود: این همایش به عنوان مقدمه ‌ای جهت کنگره جهانی مصلح موعود با موضوع بررسی موعودگرایی در عرصه مکاتب دنیا خواهد بود که با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و همکاری پژوهشگران پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و نهادهای فعال موعودگرایی در خارج از کشور برگزار می شود.

رئیس مؤسسه فرهنگی انتظار نور ادامه گفت : پاسخ به بیش از 10 هزار سؤال و شبهه با موضوع مهدویت، انتشار بیش از 13 عنوان کتاب، آماده سازی  8 اثر پژوهشی جهت انتشار و بررسی بیش از 150 عنوان پژوهشی، راه ‌اندازی دو سایت اینترنتیwww.monjee.com و www.Mosleh.com  به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی از فعالیت های این موسسه بوده است.

وی همچنین از همکاری این مؤسسه با پژوهشگران و دانشجویان جهت تدوین مقالات و پایان ‌نامه‌ها با محوریت مهدویت در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خبر داد و گفت: ایجاد پژوهشکده مجازی مؤسسه فرهنگی انتظار نور با هدف استفاده از ابزار مدرن برای اشاعه فرهنگ مهدویت از اقدامات آینده این مرکز است. 

 

منبع: خبرگزاری مهر

Copyright © 2003-2019 - AVINY.COM - All Rights Reserved
logo