بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram Telegram

 
داوری آثار مکتوب جشنواره الگوهای برتر تدریس قرآن آغاز شد
مرحله دوم جشنواره انتخاب الگوهای برتر تدریس قرآن کریم ، ویژه بررسی آثار مکتوب رسیده به دبیرخانه جشنواره، از سوی سازمان دارالقرآن الکریم آغاز شد .

در این مرحله آثار مکتوب ارسال شده به جشنواره مورد بررسی و داوری کارشناسان قرار خواهد گرفت .

این جشنواره با هدف ایجاد بستری مناسب برای رسیدن به الگوهای برتر و شیوه های بدیع در امر تدریس روخوانی و روانخوانی قرآن کریم برگزار می شود.

جشنواره در دو مرحله کتبی و عملی برگزار می شود . در مرحله کتبی هر یک از داوطلبان شرکت در جشنواره می بایست پس از ثبت نام سه نمونه روش تدریس مکتوب از موضوعات روخوانی و روانخوانی قرآن را برای هر یک از سطوح انتخابی ( محدوده تحصیلات ابتدایی، محدوده تحصیلات راهنمایی و محدوده تحصیلات دبیرستان به بالا) ارسال کنند.

داوطلبان تا پایان دی ماه برای ارسال آثار فرصت داشتند، پس از پایان مهلت تعیین شده، سازمان دارالقرآن الکریم بررسی و داوری آثار مکتوب رسیده را آغاز کرده است .

پس از تعیین برترین روشهای تدریس مکتوب، از صاحبان آثار برای ارائه روش عملی دعوت و در این مرحله داوطلبان می بایست تدریس دروس مربوطه را به صورت عملی نزد هیئت داوران اجرا کنند .

آثار برگزیده استانی، به همراه فیلم ویدئویی تدریس عملی افراد در سنجش جشنواره کشوری، توسط هیئت داوران رده کشوری بررسی و در نهایت برترین آثار در سطوح مختلف تحصیلی انتخاب ئ معرفی می شوند .

منبع: خبرگزاری مهر

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved