بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagramاحزاب و حزب‏گرايى

دفاع از اسلام و حزب‏الله اصل خدشه‏ناپذير سياست جمهورى اسلامى است. امروز تمام مردم ايران در هر سنى كه هستند، از زن و مرد، كه با شعارهاى اسلامى، مبارزه مى‏كنند جزء حزب‏الله هستند. هر مسلمانى كه موازين و اصول اسلام را پذيرفته است، و در اعمال و رفتار از انضباط دقيق شيعى برخوردار است، يك عضو از اعضاى حزب‏الله مى‏باشد ؛ و تمامى دستورات اين حزب و خط مشى آن را قرآن و اسلام بيان كرده است.

اين حزب غير از حزبهاى متداول امروز دنياست. اين انقلاب براى اين كه انقلابى نبوده است كه يك حزبى اين انقلاب را درست كرده باشد، يك گروهى اين انقلاب را درست كرده باشد، انقلابى بوده است كه از متن خود ملت بوده است. اين طور نيست كه حزب، بد باشد يا هر حزبى خوب باشد ؛ ميزان ايده حزب است. هرگونه اجتماعات و احزاب از طرف مردم، در صورتى كه مصالح مردم را به خطر نيندازند آزادند،و اسلام در تمامى اين شئون، حد و مرز آن را تعيين كرده است.

اصل اين احزابى كه در ايران از صدر مشروطيت پيدا شده است، آن كه انسان مى‏فهمد اين است كه اين احزاب ندانسته به دست ديگران پيدا شده است ؛ وخدمت به ديگران بعضى از آنها كرده‏اند. اين احزابى كه از اول، مثلا شايد از مشروطه به اين طرف اين احزاب پيدا شده باشد، اين احزاب مختلفه خيال نكنيد كه مِن باب اتفاق يك دسته‏اى با هم جمع شدند و حزبى تشكيل دادند، اين يك نقشه شيطانى بوده.

لازم است با كمال قدرت و هوشيارى، اشخاص يا گروه‏هايى كه گرايش به مكتبهاى غيراسلامى دارند، و به خوى فرصت‏طلبى مى‏خواهند در اين اوقات از فرصت استفاده‏نموده خود را در صفوف شما داخل كنند و به شما در موقعش از پشت‏خنجر بزنند، از خود دور كنيد و به آنها مجال تحرك ندهيد. از اول عالم تا حال دو حزب بوده است، يكى حزب الهى و يكى حزب غيرالهى و شيطانى، و آثار هر يك هم جدا بوده است.  

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved