بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

 

‏تجلیل رهبر معظم انقلاب از حماسه پرشكوه ملت ایران در 22 بهمن

24/ 11/ 83

 بسم الله الرحمن الرحيم

سلام بر ملت رشید و بزرگوار ایران كه در ادامه 26 سال مجاهدت خستگی ناپذیر، بار دیگر چنان جلوئی از شكوه و حماسه پدید آورد كه بدخواهان و دشمنان را نیز به شگفتی و تحسین واداشت.

حضور پرعظمت و پرمعنای ملت هوشیار ما در 22 بهمن، سرمای بی‌سابقه‌ امسال و نیز جنگ روانی دشمن و تهدیدهای سخیف او را شكست داد، گرمی‌ دلها و روحیه‌ها و ایمانها، چهره جوان و پرانگیزه ملت ما را به نمایش گذاشت، و شعارهای پر مغز و پرمضمون آنان، عزت و وحدت ملی را تثبیت كرد.

این روحیه و این اتحاد و این ایمان همان گوهر گرانبهائی است كه یك ملت را تسخیر ناپذیر میسازد. این برای رژیم آمریكا و دیگر دشمنان ملت ایران همچون رازی ناشناخته و معمائی ناگشودنی است.

هر بار كه آنان با ترفندی تبلیغاتی به رخنه در این سنگر مستحكم دل می‌بندند، ملت ما با نمایش حضور خود در صحنه، امیدهای آنان را پوچ و تشنگان اقتدار طلب بین المللی را با سراب آرزوهاشان روبرو میسازد، و یك بار دیگر عقیم بودن تدابیر آنان را به رخشان می‌كشد.

ملت ما راه اسلام ناب محمدی (ص) را كه راه نویدبخش پیشرفت و توسعه همگام با عدالت و آزادی و استقلال ملی است، آگاهانه انتخاب كرده و آن را آگاهانه ادامه خواهد داد. یقه‌درانی دشمن برای برگشتن ملت از این راه، تنها اثری كه می‌گذارد افشای بیش از پیش چهره بدخواه و عنادآلود اوست. درود خدا بر شما مرد و زن و پیر و جوان كه در سراسر كشور و از همه اقوام ایران در این آزمایش بزرگ شركت كردید.

آزمون بزرگ بعدی یعنی انتخابات بهار آینده، پیش روی شما است. همین ایمان و هوشمندی شما خواهد توانست مردان لایق و با كفایت را عهده‌دار مسئولیت دولت آینده كند و ابتكار و نشاط برخاسته از صدق و ایمان، رخنه‌ها را ترمیم و توسعه عدالت محور را در كشور نهادینه سازد. ان‌شاءالله.

همه شما را به خدای قادر حكیم می‌سپرم و دعای حضرت بقیة‌الله را برای این كشور و این ملت، از خداوند بزرگ مسألت می‌كنم.

 

والسلام علیكم
سید علی خامنه‌ای
بیست و چهارم بهمن ماه 1383

 

 

 

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved