بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

پيام معظم له به اردوى سالانه دفتر تحكيم وحدت

27 / 05 / 1381
 
بسم الله الرحمن الرحيم
 

گردهمايى دفتر تحكيم وحدت براى اينجانب خاطره انگيز است. آنچه در ساليان نخستين انقلاب در زير اين نام تحقق يافت, يكسره تاثيرگذار و در مواقعى تعيين كننده بود.
اين نام, فهرستى از ارزش هاى حقيقى انقلاب را در برابر چشم نگاه مى دارد: پايبندى جوانانه و پرشور به مبانى نظرى و عملى انقلاب, تشكيل صفوف مقدم در عملياتى كردن آرزوهاى امام بزرگوار درباره دانشجويان, تاباندن نور اميد به افق هايى كه بيگانگان براى تيره جلوه دادن آن مى كوشيدند, افتخار و اعتزاز به مسلمانى و انقلابى بودن خويش و بالاخره سهيم شدن در تشكيل فهرست طولانى شهيدان انقلاب و جنگ تحميلى. آنروز و امروز انگيزه هاى شناخته و ناشناخته اى همواره خواسته اند اين عنصر فعال و مفيد را از انقلاب و نظام اسلامى جدا كنند. مراكز قدرت استكبارى نيز ميل و اصرار خود را بر چنگ انداختن به ذهن و دل دانشجويان, امروزه آشكارتر از هميشه ابراز مى دارد.
اكنون خط مقدم جبهه ظلم و استكبار در تهاجم به ملت انقلابى ايران و نظام جمهورى اسلامى عمله تبليغ و بوق هاى فريب و نيرنگ است. اين نيز امروزه ديگر حقيقتى آشكار است كه همت زورگويان و قلدران آمريكايى بر غارت منابع نظرى و معنوى و تهيدست كردن ملت ايران از اين پشتوانه اقتدار خويش است.
اين منابع همان ايمان و اميد و انگيزه ملت ايران است و جوانان نخستين آماج اين غارت فرهنگى هستند. نيت دشمن آن است كه با اينكار هزينه تهاجم نظامى را از دوش خود بردارد و بدون آن به هدف هاى پليد خود دست يابد. اگر آنان در غارت اميد و ايمان و انگيزه جوانان ما موفق شوند سلطه دوباره آمريكا بر ايران حتمى و براى آنان بى هزينه است.
آنچه از روح جوانى و دانشجويى انتظار مى رود, خنثى كردن جوانانه و شجاعانه اين شبيخون فاجعه بار است. دفتر تحكيم وحدت و ديگر مجموعه هاى دانشجويى بايد اين مسئوليت را به دوش خويش حس كنند. همت و اراده شما و تصميم قاطعتان برخسته نشدن از خباثت ها و حماقت ها, مهمترين سرمايه شما است. از خداى متعال كمك بخواهيد و ارواح طيبه اولياى خدا و شهداى راه حق را به مدد بطلبيد و با استقامت دراين راه به پيش رويد و خدا با ما است. ولينصرن الله من ينصره.
والسلام عليكم و رحمه الله

سيدعلى خامنه اى
27 / 05 / 1381

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved