بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram
 
ارتباط عاطفی با خانواده شهدا

در دیداری كه مقام معظم رهبری در مشهد با خانواده های شهدا داشتند، یك روز از خانواده ای دلجویی می كردند كه چهار فرزندشان شهید شده بود. مقام معظم رهبری بعد از اینكه عكس شهیدان را برایشان آوردند، اسامی همه اعضای خانواده را سؤال فرمودند. بعد از معارفه، آقا اسم افراد را با اسم كوچك صدا می زدند و هدایایی به آن ها می دادند. در پایان، هدیه ای نیز به پدر و مادر شهید تقدیم نمودند.

در این بین،یكی از برادران این شهدای بزرگوار كه جانباز بود آمد و پس از دست بوسی- از روی شوق- شروع به گریه كرد.  مقام معظم رهبری از او دلجویی  كردند. پدر شهید گفت: آقا برای همسر ایشان دعا كنید، چون بیمار است و دكترها پول كلانی برای مداوایش خواسته اند .مقام معظم رهبری فرمودند: هیچ ناراحتی ندارد- ان شاءالله مشكلش حل خواهد شد.(فردای آن روز همسر این برادر به دستور ولی امر مسلمین در بیمارستان بستری  و تحت معالجه قرار گرفت) 

در پایان دیدار مجدداً آقا افراد خانواده را به اسم صدا می زدند و به آن ها شیرینی می دادند و به دست مباركشان شیرینی در دهان بچه ها می گذاشتند. 

آقای مجتبی سادات فاطمی ـ  از مشهد

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved