بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram
 
برايش 2400 تومان مى‏ماند!

كمتر كه مى‏گوييم، مى‏خواهيم احتياط كنيم؛ والّا واقعاً من سراغ ندارم. رئيس جمهورى با اين خصوصيات، با اين فضايل و با اين سوابق، و همكاران و وزرايى با اين منش دينى و ايمانى و انقلابى، حقيقتاً در گذشته‏ تاريخ ما سابقه ندارد؛ و در جاهاى ديگر هم تا آن‏جايى كه من شناخته ‏ام - البته ادعاى شناخت كامل نمي كنم؛ چون ما از اوضاع همه دولتها اطلاع نداريم - چنين چيزى را نيافته‏ام. شايد مردم ما هم هنوز به بطن كارهاى برادران مسئول در دولت، درست واقف نيستند. البته يك چيزى شنيده‏اند و يك چيزى مى‏دانند؛ ولى خصوصياتى را كه افراد آشنا با اعضاى دولت مى‏توانند بدانند و بفهمند، يقيناً مردم بعضى از آنها را نمى‏دانند؛ بعضى را هم باور نمي كنند.

مثلاً اگر به مردم گفته شود كه در بين وزراى آقاى هاشمى - بنابر آنچه كه مسموع بنده است - وزيرى هست كه اگر از حقوق ماهيانه‏اش اقساطى را كه بايد بدهد، كم كنند، برايش 2400 تومان مى‏ماند، آيا واقعاً اين را تصور مي كنند كه در كارگزاران يك دولت - كسانى كه بيت‏المال و امكانات در اختيار اينهاست - كسانى پيدا مى‏شوند كه اين‏طور زندگى و اين‏گونه صرف و خرج مي كنند؟! اينها چيزهاى باارزشى است و ما خدا را بر داشتن شماها شكر مى‏گزاريم و از خدا مى‏خواهيم كه شما را در راه خير و صلاح و سداد، همواره موفق بدارد.

(نقل شده در ديدار اعضاى هیئت دولت 3/6/1370)

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved