بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

 

حكم معظم له جهت انتصاب امام جمعه و نماينده ولى فقيه دراصفهان

25 / 06 / 1381

بسم الله الرحمن الرحيم
 

جناب مستطاب سيدالاعلام و حجت الاسلام والمسلمين آقاى حاج سيد يوسف طباطبايى دامت بركاته
اكنون كه آيت الله آقاى طاهرى از امامت جمعه اصفهان كناره گيرى كرده اند جنابعالى را كه مزين به زيور علم و عمل و مفتخر به خدمات ارزنده به نظام مقدس جمهورى اسلامى و سرافراز به تقديم شهداى عالى مقام ميباشيد , به امامت جمعه ى آن شهر پرافتخار و نمايندگى خود در ميان مردم مومن و شجاع وشهيدپرور آن استان منصوب ميكنم .
اصفهان در تاريخ انقلاب داراى نقشى ويژه است و مردم هوشمند و لايق آن , برجستگيهاى فراوانى را در ميدان جهاد و سياست و علم و سازندگى از خود نشان داده اند.
جوانان پرشور وانقلابى آن در همه ى آزمايشهاى دشوار توانستند راه درست را هشيارانه بيابند و آن را شجاعانه طى كنند. نام شهيدان پرآوازه ى اصفهان هم اكنون در چهارگوشه ى كشور با گوش دل و جان مردم , آشناست .
حوزه ى علميه و دانشگاه آن شهر هم اكنون از جمله ى سرآمدان حوزه و دانشگاهند و حضور بزرگانى كه معلم دين و اخلاق اند , مايه ى رشد تقوا و خودآگاهى در آن شهر است .
حضور شخصيت جامع علمى و عملى و انقلابى جناب عالى در مسئوليت خطير امامت جمعه اصفهان خواهد توانست وحدت و نشاط و استقامت در صراط مستقيم اسلام و انقلاب را در آن شهر و استان روزافزون سازد انشاالله اميد است نماز جمعه محور وحدت و همدلى و مركز نشر ايمان و معنويت و جايگاه ممتاز تبيين انديشه هاى انقلاب و امام باشد و دلهاى تشنه ى جويندگان حقيقت را سيراب كند.
بى شك مساعدت و همكارى ارزشمند علماى اعلام و برجستگان حوزه و دانشگاه و عموم مردم مومن , سرمايه ارزشمندى براى ايفاى مسئوليتهاى خطير واقامه ى هرچه بهتر اين فريضه ى بزرگ خواهد بود. انشاالله .
لازم ميدانم از زحمات طاقت فرساى آيت الله آقاى طاهرى در ساليان تحمل مسئوليت امامت جمعه اصفهان تشكر كنم . توفيق و تفضل الهى را براى همگان مسئلت مينمايم .
والسلام عليكم و رحمه الله

سيدعلى خامنه اى
25 / 06 / 1381

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved