بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

پيام قدردانى مقام معظم رهبرى

از حماسه عظيم و پرشكوه راهپيمايى 22 بهمن

23 / 11 / 80

بسم الله الرحمن الرحيم

ملت عزيز ايران! حماسه ى عظيم و پرشكوه بيست و دوم بهمن امسال, بار ديگر همت و اراده ى شما را در حراست از عزت انقلابى و شرف ملى به همه نشان داد, دلبستگى شما به نظام اسلامى را به نمايش نهاد, و عزم راسخ شما را در دفاع از پرچم برافراشته ى اسلام تجسم بخشيد.
اين حضور آگاهانه و پرمعنا يكبار ديگر قدرت لايزال الهى را كه بيدارى ملتها و حضور بهنگام آنان, يكى از زيباترين جلوه گاههاى آن است, به رخ مادى انديشان و ساده نگران عالم كشيد.
درود بر شما كه در همه ى دورانهاى انقلاب, نياز لحظه ها را بخوبى تشخيص داده و به نيكوترين وجهى, نقشآفرينى كرده ايد.
ديروز هر تحليلگر سياسى در هر گوشه ى جهان, مضمون راهپيمائى سراسرى شما را بدرستى دريافت.همه ديدند كه سخنان تهديد كننده و اهانتآميز سردمداران كاخ سفيد چگونه پاسخ غيورانه و صريح ملت ايران را به دنبال داشت.در بيست و سه سال گذشته همواره چنين بوده و از اين پس نيز همواره چنين خواهد بود.
شيطان بزرگ بخطا, ملت ايران را جدا از نظام اسلامى قلمداد نمود, و ملت ايران, با صداى بلند دلبستگى خود به اسلام و امام و نظام را فرياد كرد.
شيطان بزرگ مكارانه خدمتگزاران نظام اسلامى را به تفرقه فراخواند, و ملت ايران و همه ى مسئولان نظام, يكصدا و يكپارچه پيكره ى متحد و با صلابت خود را به او نشان دادند.
شيطان بزرگ متكبرانه از چنگ و دندان خونين خود حرف زد و مردم و خدمتگزارانشان قدرت شكست ناپذير انسانى و ملى خود را به رخ او كشيدند.
ملت ايران و مسئولان كشور با عبرت گيرى از سرنوشت ملتهائى كه در پنجه ى استكبار جهانى گرفتار شده اند.حيله ى شيطان بزرگ را در اتهاماتى كه به نظام مقتدر جمهورى اسلامى وارد مى سازد بخوبى شناخته و هدف او را كه سيطره بر ايران عزيز و تامين منافع نامشروع خود از ثروتهاى مادى و معنوى ملت مظلوم ماست, بدرستى تشخيص داده اند.
رژيم آمريكا كه بيشترين ترورها را در طول سالهاى متمادى به راه انداخته, بيشترين دشمنى را با حكومتهاى مستقل آسيا و آفريقا و آمريكاى جنوبى سازمان دهى كرده, مرتجعترين حكومتهاى كودتائى و تحميلى را زير حمايت خود گرفته, پرشمارترين سلاح مرگبار را به سراسر جهان فرستاده, خطرناكترين تروريستها را به دست خود به ميدان گسيل داشته يا در دامن خود بزرگ كرده, بيشترين افراد غيرنظامى را به خاك و خون كشيده, مظلومترين ملت جهان يعنى ملت فلسطين را از طبيعى ترين حقوق انسانى محروم دانسته و به درنده ترين رژيم هاى جهان يعنى رژيم صهيونيستى بيشترين كمك را كرده, دهها سال رژيم جبار و فاسد پهلوى را برپا نگهداشته و با ملت ايران در صحنه ى اقتصادى و نظامى و سياسى زشت ترين جفاها و خيانتها را روا داشته, اكنون نظام مردمى و مستقل و آزاده ى ايران را به طرفدارى از تروريسم و نقض حقوق بشر و توليد يا فروش سلاح متهم مى كند!
كيست نداند كه شعار طرفدارى از حقوق بشر و دموكراسى سردمداران كاخ سفيد فريب و دروغ رسوائى بيش نيست؟ كيست نداند كه جرم ملت ايران و نظام اسلامى از نظر استكبار آن است كه با شجاعت و صراحت, دست رد به سينه ى فزونخواهى چپاولگران و مداخله جويان بيگانه زده است؟
آرى, ملت ايران و مسئولان كشور, راه عدالت خواهى و استقلال طلبى را آگاهانه انتخاب كرده اند و بر آن پاى خواهند فشرد و بى گمان پيروزى در همه ى ميدانها از آن مردم حق طلب و رشيد و آگاه خواهد بود.
لازم ميدانم به ملت عزيز و شريف عرض كنم بخاطر حضور آگاهانه ى شما در ميدان است كه انقلاب همچنان زنده و توفنده است و تا شما در صحنه ايد دشمن نخواهد توانست سيطره ى دوباره ى خود را بر كشور عزيزتان برقرار كند.فتوحات و موفقيتهاى شما در بيست و سه سال گذشته, بسيار بزرگ و تاريخى و اثرگذار در سرنوشت كشور و سرنوشت اسلام بوده است و تنها با استقامت در اين راه است كه كشور عزيز ما خواهد توانست آثار شوم مادى و معنوى سلطه ى دراز مدت بيگانگان را بزدايد و در همه ى ميدانها به هدفهاى بزرگ خود برسد.
به مسئولان محترم همه ى دستگاهها نيز يادآورى ميكنم كه قدر نعمت بزرگ الهى را كه همان ايمان و عزم و آگاهى و حضور اين ملت سرافراز است بدانند و شكر آنرا كه خدمتگزارى صادقانه است به جاى آورند.
مسئولان كشور در قواى سه گانه و همه ى فعالان سياسى و فرهنگى بدانند كه حفظ منافع ملى در وحدت كلمه و پرهيز از تفرقه و اختلاف است.
سليقه ها و گرايشهاى متفاوت نبايد در صحنه ى افكار عمومى به نزاع و مجادله و كشمكش تبديل شود و دشمن كمين گرفته را اميدوار كند.همه با هم به نيازها و خواسته هاى بحق مردم در امور اقتصادى و فرهنگى بينديشند و براى تامين آن دست به دست يكديگر بدهند.شجره ى خبيثه ى فساد اقتصادى را كه از جمله ى دامهاى مهلك دشمن و موجب بيعدالتى در اداره ى امور كشور و مايه ى ورشكستگى مادى و معنوى است خطرناك بدانند و همه با هم در ريشه كنى آن همكارى كنند.
در كار قانون گذارى, به نيازهاى حقيقى مردم توجه كنند, در كار قضاوت عدل و انصاف را سرلوحه سازند و حفظ آبروى افراد را فريضه ئى بزرگ بشمارند, در كار مديريت و اجرا به مديران و ماموران امين و كارآمد تكيه كنند و دستهاى خائن را از بيت المال مسلمانان قطع نمايند.به خدا توكل كنند و به اين ملت بزرگ اعتماد بورزند و مطمئن باشند كه خدا همراه نيكوكاران و سنتهاى الهى مدافع و پشتيبان آنها است.
والسلام عليكم و رحمه الله
سيدعلى خامنه اى
23 /11 / 80

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved