بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

 

پيام تسليت رهبر انقلاب به مناسبت درگذشت استاد احمد كمال شاعر بزرگ خراسان

30 شهريور 79

 

بسم الله الرحمن الرحيم

درگذشت تاسف انگيز شاعر آزاده خراسان, دوست همدل ديرين, آقاى احمد كمال را بـه جـامعه ادبـى و بـخصوص شاعران وهنرمندان آن ديار فرهنگ و ادب ونيز به خانواده و بازماندگان آن انسان شريف و ممن تسليت عرض مى كنم.

مـرحوم احـمد كـمال سـخن سـرايى بزرگ و ارجمند بود كه هم خلعت فاخر قصيده خـراسانى بـه شـخصيت انـسانى او جلال و جمال بخشيده بود و هم خصال والاى او مـايه آبـرو و زيـنت شـعر فـارسى گـشته بـود. او مـردى پاك سيرت, پارسا و پـرهـيزگار, آزاده و بـلند نـظر بـود. او گـوهر شـعر وهـنر را بـه بـازار سوداگريهاى مادى نبرد و قدر آن را نشكست.

او زبـان گـوياى خـود را در خـدمت بـزرگداشت ارزشهاى معنوى و دينى - و نه اهـانت بـه آن - بـه كـار گـرفت. او دلـى ممن, روحى بردبار و مهربان, تنى مـتواضع و خـاكسار, و انـديشه اى پـاك و تـابناك داشت. او پهلوانى فروتن و شـاعرى حـقگو وهـنرمندى ديـندار بود. با شرافت و پاكدامنى زندگى كرد و با سـربلندى و نـيكنامى به ديدار حق شتافت. رحمت خدا بر او و گرمترين درودها بر نام و ياد او باد.

 

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved