بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند قطار لاکی»

ابعاد مختلف توسعه اقتصادی در هند

قسمت چهارم

(توسعه در هند بیشتر به جنبه های اقتصادی آن اشاره دارد چه اینکه بسیاری از برنامه ریزی های دولتی و بخش خصوصی در این کشور، ناظر به اقتصاد بوده اند. هند توانسته است طی دهه های اخیر پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشد و به یکی از قدرت های اقتصادی دنیا تبدیل شود اما این همه ماجرا نیست و فقط یک روی سکه توسعه در سرزمین ۷۲ ملت محسوب می شود. فاصله طبقاتی شدید میان اقشار مختلف مردم یکی از پیامدهای منفی توسعه اقتصادی در هند به شمار می رود چه اینکه در مقابل رشد بی سابقه اقتصادی مراکز و نهادهای گوناگون و نیز گروه های خاصی از جامعه این کشور، بسیاری از مردم نیز وجود دارند که روز به روز وضعیت اقتصادی بدتری پیدا می کنند و برای گذران زندگی، ناچار به انجام کارهای سخت و در عین حال کم درآمد هستند. مجموعه مستند «قطار لاکی» سعی دارد با موشکافی در لایه های پنهان و پیدای جامعه هند، به همه ابعاد توسعه اقتصادی در این کشور بپردازد. در چهارمین قسمت، به خرید و فروش کودکان برای کار و دیگر مسائل در هند اشاره می شود زیرا برخی خانواده ها مجبور هستند برای گذراند زندگی، از برخی فرزندانشان بگذرند همچنین به موضوع زندگی بسیاری از مردم به ویژه کودکان هندی در خیابان ها نیز پرداخته می شود)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
27.34 مگابایت 27.34 مگابایت 27.34 مگابایت 22.13 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved