بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند قطار لاکی»

حقایق پیدا و پنهان توسعه اقتصادی در هند و وضعیت کودکان کار در این کشور

قسمت سوم

(هندی کشوری است که بیشتر مردم دنیا آن را با سینمای بالیوود و البته توسعه اقتصادی اش طی دهه های اخیر می شناسند، کشوری که می رود به یکی از بزرگ ترین قدرت های اقتصادی در سطح بین المللی تبدیل شود. رنامه توسعه در این کشور با محوریت اقتصاد منجر منجر شد قدرت اقتصادی نوظهوری به مردم جهان معرفی شود و آمارها نیز حاکی از دستیابی این کشور به عنوان چهارمین قدرت اقتصادی دنیا هستند ولی این همه حقیقت نیست. شعارهای مربوط به توسعه اقتصادی و جهانی سازی در هند فراوان شنیده می شوند اما زندگی همه مردم این کشور از توسعه مد نظر دولت تاثیر نپذیرفته و برخی از آنها حتی بر اثر شکاف طبقاتی، وضعیت بدتری پیدا کرده اند. افزایش فاصله طبقاتی، گسترش بیماری های عفونی و مسری قابل پیشگیری و ترک تحصیل های گسترده در میان کودکان بخشی از این حقایق است که در ماورای شعارهایی نظیر توسعه و رشد اقتصادی با نادیده انگاری روبرو شده است. مجموعه مستند «قطار لاکی» تلاش می کند با موشکافی در این زمینه، رشد اقتصادی و مشکلات پیش رو را برای کسانی که به دنبال همه ابعاد داستان توسعه در هند هستند روشن کند؛ در سومین قسمت به مسئله کودکان کار و مشکلاتی که آنها در هند با آن دست به گریبان هستند پرداخته می شود)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
31.25 مگابایت 31.25 مگابایت 31.25 مگابایت 25.35 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved