بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مبارزه با فساد اقتصادی»

فرمان هشت ماده ای مقام معظم رهبری منشور مبارزه با فساد است

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی دادستان کل کشور

(حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی دادستان کل کشور با حضور در برنامه نگاه دو به بررسی راهکارهای مبارزه با فساد پرداخت و در پاسخ به سوالی مبنی بر این که تاکنون چه میزان از بندهایی که در فرمان هشت ماده ای مقام معظم رهبری در سال 80 برای مبارزه با فساد مطرح شد اجرایی شده است اظهار داشت: سلامت اداری حق مردم است و مردم حق دارند که نظام اداری عادلانه و سالمی داشته باشند که محوریت این نظام در قانون است و هر نوع روابط غیر قانونی مخل نظام اداری است.

دادستان کل کشور ادامه داد: فرمان هشت ماده ای مقام معظم رهبری منشور مبارزه با فساد اقتصادی و ارتقاء سلامت اداری است که بستر اجرای آن کاملاً فراهم است؛ به طوری که در آن فرمان تصریح گردیده قوانین و مقرراتی درج شود که ضد فساد باشد و منافذ و گلوگاه های فساد را از بین ببرد و از طرفی دستگاه اجرایی نیز فرآیند امور را اصلاح کند تا زمینه و بستر برای افرادی که دنبال سودجویی هستند سد شود.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی افزود: چنانچه با وجود مقررات مناسب باز هم افرادی مرتکب خطا شوند ، دستگاه قضا باید ورود کند و به سرعت به پرونده ها رسیدگی کند.

دادستان کل کشور گفت: رسیدگی های قضایی نوعی مسکن برای فساد است و آن چه علاج درد است اصلاح فرآیندهاست.

دادستان کل کشور در ارتباط ریشه یابی پرونده های اقتصادی گفت: همواره این سوال مطرح است که چرا ما هر روز شاهد بروز یک پرونده اقتصادی در نظام اداری و پولی در بانکی هستیم و این در حالی است که راهکار این مهم در منشور مبارزه با فساد پیش بینی شده است.

وی تصریح کرد: ما باید فرایندها و بسترهایی که موجب ایجاد فساد می شوند را اصلاح کنیم تا هر روز از یک مجرا شاهد بروز پرونده های مختلف نباشیم.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی تاکید کرد: در هر پرونده ای که در بخش خصوصی اتفاق افتاده امکان ندارد که این تخلف بدون وقوع ارتباط ناسالم با کارکنان بخش های اداری همراه نباشد.

وی ادامه داد: اصلاح نظام پولی و بانکی کشور یک ضرورت است که همگان به آن اعتقاد دارند به نظر بنده تعداد برخی بانک ها بعضاً از تعداد سوپرمارکت ها در خیابان بیشتر است؛ اما این در حالی است که پول باید در جهت تولید هدایت شود و چنان چه این اتفاق نیفتد این پول سرگردان مانند یک سیل بنیان کن خواهد بود.

دادستان کل کشور افزود: چنان چه پول های سرگردان به بخش زمین ورود کنند منجر به زمین خواری و اگر در داد و ستد ورود کنند قاچاق کالا را همراه خواهند داشت بنابراین ما باید پول را به طرف تولید هدایت کنیم.

حجت الاسلام رئیسی تصریح کرد: چنانچه پول به سمت تولید هدایت نشود و در این زمینه سیاست گذاری های مالی و پولی صورت نگیرد این پول به سمت دلالی می رود و ما شاهد بروز تورم خواهیم بود)
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
35,157 کیلوبایت 35,157 کیلوبایت 35,157 کیلوبایت 35,157 کیلوبایت
بخش پنجم بخش ششم
35,157 کیلوبایت 27,975 کیلوبایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید.
در صورتی که نرم افزار  ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید
می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved