بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«برنامه در جریان»

قسمت پنجم

فرزندآوری و تربیت صحیح کودکان و نوجوانان

(«در جریان» عنوان برنامه ای است ترکیبی، شامل گفت وگو با کارشناسان یا مدیران حوزه های مختلف که به نحوی با مسئله جمعیت در ارتباط باشند و همچنین بخش های گزارشی و نمایش انیمیشن که همگی در همین راستا هستند. در پنجمین قسمت، دکتر دوایی روانشناس و استاد دانشگاه مهمان برنامه خواهد بود و در مورد نقش تربیت صحیح در فرآیند فرزندپروری صحبت خواهد کرد. از جمله مباحثی که در این برنامه مطرح می شود، طبیعت فطری فرزندآوری در نهاد انسان هاست همچنین عنوان خواهد شد که تلاش برای بقای نسل، یکی از نیازهای روانی و اساسی بشر است. علاوه بر این به تجربه های روان شناختی در زمینه فرزندآوری و تربیت صحیح کودکان و نوجوانان هم اشاره می شود. در میان برنامه هم گزارشی شامل گفت وگو با والدینی که سعی در تربیت درست و علمی فرزندانشان دارند و به همین منظور، جلساتی را تشکیل می دهند به نمایش در می آید)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
33.20 مگابایت 33.20 مگابایت 33.20 مگابایت 28.89 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved