بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«برنامه در جریان»

قسمت چهارم

جمعیت و رابطه اقتصاد و جمعیت

(«در جریان» عنوان برنامه ای تلویزیونی است حول محور یکی از مهمترین مباحث اجتماعی این سال ها یعنی جمعیت. این برنامه گفت وگو محور مباحث و موضوعات خود را حول مسئله مهم جمعیت مطرح می کند؛ در هر قسمت یکی از کارشناسان یا مسئولان ذیربط در برنامه حضور می یابند و با مجری برنامه در خصوص ابعاد مختلف مسئله جمعیت و رشد و کاهش آن به گفت وگو می نشینند. سیاست های جمعیتی گذشته و راهکارهای آینده برای رشد جمعیت از جمله مباحثی هستند که در قرار است در این مجموعه مورد نقد و بررسی کارشناسانه قرار بگیرند. در چهارمین قسمت «در جریان» حجت الاسلام والمسلمین عباسی ولدی کارشناس خانواده در برنامه حضور می یابد و در مورد جمعیت و رابطه آن با اقتصاد و همچنین عوامل پرهیز از فرزندآوری توسط بسیاری از خانواده ها مطالبی را بیان خواهد کرد. روح الله رحیمی تهیه کننده و کارگردان هنری این مجموعه است و مهدی اعرابی هم اجرای آن را بر عهده دارد)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
33.20 مگابایت 33.20 مگابایت 33.20 مگابایت 28.18 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved