بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«برنامه در جریان»

قسمت یازدهم

الگوهای رفتاری و عملی زنان ایرانی به عنوان مادران نسل فردا

(«جمعیت» موضوعی است که طی سال های اخیر، واکنش های مختلفی را در قبال آن شاهد بوده ایم، برخی گمان می کنند افزایش جمعیت با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی توجیه پذیر نیست و عقیده عده ای دیگر نیز با استدلال هایی که دارند خلاف آنهاست. مجموعه گفت وگو محور «در جریان» که به بررسی ابعاد مختلف افزایش یا کاهش جمعیت می پردازد، در یازدهمین قسمت با حضور دکتر شالچی عضو هیئت علمی جامعه شناسی دانشگاه علامه طباطبایی به مسئله الگوهای رایج در میان زنان ایرانی به عنوان افرادی که تربیت کننده نسل آینده هستند می پردازد. در این برنامه به فرهنگ واقعی و فرهنگ ایده آل و مطلوب و فاصله میان این دو اشاره می شود؛ دکتر شالچی عقیده دارد که در صورت افزایش این فاصله، مشکلاتی به وجود می آید که باید به آن توجه داشت. تکثرگرایی در جامعه و تکثر در الگوها دیگر موضوعی است که در این گفت وگو به آن اشاره می شود. انیمیشنی با موضوع الگوهای مد نظر بانوان ایرانی هم در میان برنامه به نمایش در می آید همچنین گفت وگویی با برخی زنان شاغل و خانه دار در مورد تعداد فرزندان، آینده ای که برای خود متصور هستند و همچنین تربیت فرزند صورت گرفته که به عنوان دیگر میان برنامه این قسمت پخش خواهد شد)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
33.20 مگابایت 33.20 مگابایت 33.20 مگابایت 27.59 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved