بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«برنامه در جریان»

قسمت چهارم

افزایش و کاهش جمعیت و تاثیر آن بر سبک زندگی

(جمعیت یکی از شاخصه های توسعه یافتگی در هر کشور محسوب می شود زیرا جمعیت بیشتر نیازمند زیرساخت های بیشتری نیز هست و کشورهایی که الگویی صحیح برای این مسئله طراحی و پیاده سازی کرده باشند، با افزایش جمعیت به مشکلی بر نمی خورند. با این حال جمعیت و افزایش آن دارای تاثیرات مختلی است که یکی از آنها بر سبک زندگی افراد نمایان می شود. در دهمین قسمت برنامه «در جریان» که از شبکه افق پخش می شود، دکتر انتظاری جامعه شناس و عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی به بیان مسائلی پیرامون تاثیر جمعیت بر تغییر سبک زندگی به ویژه در میان بانوان می پردازد. این استاد دانشگاه عقیده دارد که افزایش جمعیت به دلیل افزایش وظایف فرزندپروری و تربیت صحیح، می تواند سبک زندگی جامعه به خصوص زنان را تغییر دهد. در میان برنامه این قسمت انیمیشنی در ارتباط با ازدواج و سبک زندگی به نمایش در می آید و علاوه بر این گفت وگویی نیز با مردم در زمینه تعداد فرزندان و نظراتشان مبنی بر تعداد مناسب اعضای یک خانواده پخش خواهد شد)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
32.22 مگابایت 32.22 مگابایت 32.22 مگابایت 28.18 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved