بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند فصل انتخاب»

معیارهای صحیح انتخاب نمایندگان مجلس

قسمت چهارم

(مجموعه «فصل انتخاب» با توجه به نزدیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی و لزوم آگاهی بخشی به جامعه در مورد معیارهای صحیح انتخاب نمایندگان، از شبکه افق پخش می شود. در هر قسمت از این برنامه، آیتم های مختلفی از جمله گفت وگو با معتمدان محل، دانش آموزان، مردم و اصناف گوناگون گنجانده شده؛ کارشناسان و مردم از معیارهایی سخن می گویند که در هنگام رأی دادن باید به آنها توجه کرد و نماینده ای را روانه مجلس کرد که همه ویژگی های مثبت در او جمع باشد یا اینکه اصلح ترین فرد برای تصدی نمایندگی مردم شهر و دیار خود باشد. از جمله آیتم های جالب این برنامه بخشی است که مردم در یک تاکسی می نشینند و به جای یک نماینده مجلس به بیان وظایفی می پردازند که از هم اکنون بر عهده آنها گذاشته شده است. همچنین با دانش آموزانی که نخستین تجربه رأی دادنشان، انتخابات شوراهای مدارس بوده هم گفت وگو می شود. در چهارمین قسمت گزارشی با موضوع شبکه های اجتماعی و شایعات انتخاباتی در فضاهای مجازی هم در این مجموعه به نمایش در می آید)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
31.25 مگابایت 31.25 مگابایت 31.25 مگابایت 24.99 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved