بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند فصل انتخاب»

ویژگی های یک انتخاب صحیح در بحث انتخابات مجلس از دیدگاه های مختلف

قسمت دوم

(این جمله را بارها شنیده ایم که «دود از کنده بلند می شود»؛ قدم زدن در کوچه پس کوچه های شهرهای مختلف ایران این ضرب الامثل را عینی تر می کند، دیدن آدم هایی که پدرانه و مادرانه، مانند یک باغبان دلسوز، از لحظه تولد نهال انقلاب در کنار آن بوده اند و اهمیت حضور آنها آنقدر زیاد بوده که امروز الهام بخش نسل جوان باشد. در هر محله و منطقه شهری و روستایی کشورمان، افرادی به عنوان معتمد مردم حضور دارند که در فعالیت های اجتماعی هم نقش موثری داشته اند؛ مجموعه «فصل انتخاب» به گفت وگو با چنین افرادی اختصاص دارد، قصه زندگی معتمدین محل، افکار و ایده های آنها، موضوع گفت وگوهایی است که در «فصل انتخاب» شاهد خواهیم بود. در نخستین قسمت دوربین برنامه به جعفرآباد رفته تا با اکبر جعفری به گفت وگو بنشیند؛ او هم اکنون در یکی از روستاها به کار باغداری و دامداری اشتغال دارد و بخشی از روز خود را در مزرعه ای که دارد سپری می کند اما این امر سبب نمی شود از پرداختن به فعالیت های مذهبی و اجتماعی باز بماند. اکبر بختیاری را خیلی از افراد می شناسند، او را انسانی با حوصله و با تقوا می دانند و از نظر امانت داری و معتمد بودن هم شهره است. موضوع گفت وگو با این شخص معتمد، انتخابات است. او به عنوان کسی که دیگران حرف و عملش را قبول دارند، ویژگی های نمایندگان صالح و مناسب برای حضور در مجلس شورای اسلامی را بر می شمارد، نمایندگانی که این صلاحیت را دارند که از دستاوردهای انقلاب دفاع کنند و حافظ مرزهای اقتصادی، سیاسی و فرهنگی نظام اسلامی باشند. بخش دوم این برنامه هم به گفت وگو با مردم اختصاص دارد؛ برخی شهروندان به عنوان نماینده فرضی شهرهای مختلف به بیان مشکلات و راهکارهای خود برای حل آنها می پردازند. «زنگ انتخابات» هم عنوان بخش سوم برنامه «فصل انتخاب» است؛ گفت وگو با دانش آموزانی که رأی اولی هستند موضوع این بخش است و آنها در مورد ویژگی های یک انتخاب صحیح از دیدگاه خودشان صحبت می کنند. در بخش چهارم با عنوان «وعده های بعید» هم شاهد تحلیلی در مورد وعده های انتخاباتی و میزان تحقق پذیری آنها خواهیم بود)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
31.25 مگابایت 31.25 مگابایت 31.25 مگابایت 25.84 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved