بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«کلیپ انتقادات یک دانشجو از روحانی»

(فیلم انتقادات صریح یک دانشجو از حجت‌الاسلام حسن روحانی در شبکه اجتماعی تلگرام با بازدید بیش از ۳ میلیونی، رکوردشکنی کرده است.رضا نجابت دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در مراسم روز دانشجو که امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، با اشاره به اختصاص 4 دقیقه به این تشکل دانشجویی برای بیان مواضعش در حضور رئیس جمهور، آنهم پس از گذشت 800 روز از عمر دولت یازدهم، انتقاداتی را نسبت به رویکرد و عملکرد بیان کرد. پس از گذشت چند روز از مراسم مذکور، کلیپ کوتاهی از سخنان رضا نجابت به سرعت در شبکه های اجتماعی دست به دست شد. بازدید بیش از 3 میلیونی این کلیپ دانشجویی نشان‌دهنده استقبال جالب کاربران شبکه‌های اجتماعی از این اظهارات صریح دانشجویی است. برخی فعالان فضای مجازی می‌گویند کلیپ مذکور پربازدیدترین و یا حداقل یکی از پربازدیدترین کلیپ‌های ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی است. رضا نجابت در سخنان خود خطاب به رئیس جمهور در مراسم روز دانشجو گفت:در تمام این دو سال تریبون‌های یک طرفه طرفداران رئیس جمهور برای تشکر و تمجید سیاست‌ها به راه بوده و خواهد بود اما بنده به نمایندگی از اتحادیه مربوطه فارغ از فضای تعارف انتقاداتی را مطرح می‌کنم.)

Aviny.com
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول   
   
18.92 مگابایت   
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved