بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند برادران»

موشکافی از یکی از شایعات بزرگ در جریان آشوب های خیابانی سال ۱۳۸۸

(در روز انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ گروهی از دادستانی برای تعطیلی ستاد مرکزی یکی از کاندیداها که هنوز در حال فعالیت بود به ساختمانی در قیطریه تهران مراجعه می کنند، همان روز عکسی از شخصی منتشر می شود که می گوید او از عناصر حزب الله لبنان است و در این جریان نقش دارد. در روزهای بعد از انتخابات و در پی آشوب های خیابانی، همان عکس دستمایه شایعات بیشتری قرار می گیرد به نحوی که فعالان آشوب ها اینگونه القا کردند که نیروهای حزب الله در حمله به معترضان حضوری فعال دارند. مستند «برادران» با تکیه بر مستندات و توجه ویژه به عکسی که همان روز اول منتشر شده، درصدد یافتن پاسخی برای این پرسش است که حقیقت ماجرا چه بوده و دشمنان، قصد چه فریبکاری ای را داشته اند. مستندساز به سراغ کسی که عکس ها را منتشر کرده بود رفته و براساس آن به زنجیره ای از آدم ها می رسد)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
36.13 مگابایت 36.13 مگابایت 36.13 مگابایت 29.28 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved