بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند آقای سفیر»

 زندگی و فعالیت های سیاسی غضنفر رکن آبادی و جان باختن او در فاجعه منا

(غضنفر رکن آبادی دیپلمات و سفیر سابق ایران در بیروت بود که سال های زیادی را در خدمت به نظام اسلامی و در جبهه سیاسی به سر برد. فاجعه منا با همه تلخی هایی که داشت یک حادثه دیگر را هم رقم زد و آن، مفقودی و سپس خبر جان باختن رکن آبادی بود؛ مسئولان سعودی ابتدا منکر ورود او به عربستان شده بودند ولی پس از ارائه دلایل و مستندات فراوان، مجبور به همکاری برای یافتن پیکر این دیپلمات کشورمان شدند. مستند «آقای سفیر» درباره زندگی غضنفر رکن آبادی است؛ در این مستند علاوه بر پخش برخی مصاحبه های قدیمی خود او، با اعضای خانواده و دیگر نزدیکان، دوستان و همکاران و همچنین برخی کارشناسان عرب زبان درباره شخصیت رکن آبادی و همچنین فاجعه منا گفت وگو شده است. این مستند در مدت زمان ۳۰ دقیقه ساخته شده و نکته مهم اینکه در آن، انتقادات تندی به عربستان سعودی صورت می گیرد)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
43.94 مگابایت 43.94 مگابایت 43.94 مگابایت 41.70 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved