کلیپ های مقاومت اسلامی فلسطین

«مستند اسرائیل برابر اسرائیل»

روند شهرک سازی در سرزمین های اشغالی و رفتار صهیونیست با مردم مظلوم فلسطین

(طی سال های گذشته روند شهرک سازی صهیونیست ها و کیفیترفتار اشغالگران با فلسطینی ها همواره جزو اعتراضات مبارزان فلسطینی بوده است چه اینکه گسترش این امر و همچنین بدتر شدن رفتار شهرک نشینان با صاحبان اصلی سرزمین فلسطین، روز به روز بر وخامت اوضاع می افزاید و در این بین سکوت سازمان های بین المللی همچون نمکی بر زخم مردم مظلوم این کشور می ماند.

مستند «اسرائیل برابر اسرائیل» به بررسی این موضوع در قالب نمایش تصاویری مستند و همچنین مصاحبه با برخی افراد ساکن در شهرک های صهیونیستی می پردازد.

داستان از این قرار است که چهار نفر از ساکنان سرزمین اشغالی خواهان پایان بیش از ۴۰ سال اشغالگری رژیم صهیونیستی هستند و وضعیت فلسطینیان تحتستم صهیونیست ها و روند شهرک سازی اشغالگران را شرح می دهند.

مستند «اسرائیل برابر اسرائیل» متشکل از تصاویر آرشیوی و مصاحبه با این چهار نفر است و اطلاعاتی هم در قالب نریشن به مخاطب منتقل می شود.

TerjeCarlsson کارگردانی این مستند را بر عهده داشته است)
 
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
67,383 کیلوبایت 67,383 کیلوبایت 67,383 کیلوبایت 64,325 کیلوبایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید.
در صورتی که نرم افزار  ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید
می توانید از اینجا دریافت نمایید.

صفحه اصلی کلیپ ها / کلیپ های مقاومت


 
 
https://www.aviny.com/clip/moghawamah/felestin/israel-dar-barabar-israel/israel-dar-barabar-israel.aspx?title=������������������������������-������������������������������������������-������������������������������-������������������������������������������&mode=print
Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved