بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند حسین سیدالشهدا»

توطئه ابن زیاد و مقابله کوفیان با کاروان حسینی

قسمت نهم

( نهمین قسمت از مجموعه «حسین سیدالشهداء(ع)» پنجشنبه این هفته به روی آنتن شبکه افق می رود. در این قسمت و طی گفت وگو با کارشناسان برجسته ای همچون حجت الاسلام والمسلمین آقاتهرانی، حجت الاسلام پناهیان، احمد عبدالحسن ماجد پژوهشگر و استاد دانشگاه، محمد حسین رجبی مورخ و پژوهشگر اسلامی، لزلی هزلتون اسلام شناس یهودی و نویسنده کتاب «مسلمانان نخستین» و حجت الاسلام والمسلمین جاودان پژوهشگر و استاد اخلاق حوزه علمیه به توطئه ابن زیاد و زمینه های روی گرداندن مردم کوفه از امام حسین(ع) پرداخته می شود. کوفیان با وجود اینکه بیش از ۱۸ هزار نامه به امام حسین(ع) نوشته و او را برای حضور در شهر خود دعوت کرده بودند، به امام و فرستاده او، مسلم بن عقیل خیانت کرده و به ابن زیاد پیوستند. ابن زیاد هم که مردم کوفه را خوب می شناخت از در نیرنگ و فریب وارد شد و برخی را به وسیله زور و برخی را به واسطه مادیات فریب داد و سپاهی عظیم برای مقابله با لشکر کوچک امام حسین(ع) روانه کارزار کربلا کرد)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
34.18 مگابایت 34.18 مگابایت 34.18 مگابایت 29.97 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved