بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند حسین سیدالشهدا»

 دلایل حرکت امام حسینی(ع) به سوی کوفه

قسمت هفتم

( ششمین بخش از مجموعه «حسین سیدالشهداء(ع)» دوشنبه این هفته به روی آنتن می رود. در این قسمت هم مانند سایر بخش ها در گفت وگو با کارشناسان و اساتید برجسته مذهبی و تاریخی، پیش زمینه های واقعه عظیم عاشورا مورد بررسی قرار خواهد گرفت. کارشناسانی همچون حجت الاسلام والمسلمین علی اکبری استاد حوزه و دانشگاه، شیخ حیدرالعریضی استاد حوزه علمیه نجف، دکتر حسن الحکیم نویسنده و کارشناس تاریخ اسلام، سید علاءالدین الجزائری پژوهشگر و استاد حوزه علمیه نجف و حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم الجابری استاد حوزه علمیه در عراق در این قسمت به بیان مطالبی در مورد حقیقت وقایع سال ۶۱ هجری می پردازند. حضور مسلم بن عقیل و بیعت هزاران نفر با او در کوفه و سپس خیانت همان افراد و تنها گذاشتن مسلم در مواجهه با ابن زیاد موضوع محوری این قسمت خواهد بود)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
33.20 مگابایت 33.20 مگابایت 33.20 مگابایت 28.53 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved