بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند حسین سیدالشهدا»

چرایی عدم حمایت بسیاری از مسلمانان از امام حسین(ع) در واقعه کربلا

قسمت سوم

( قیام عاشورا منشأ بسیاری از تحولات اجتماعی و مذهبی در طول تاریخ بوده چه اینکه برای نخستین بار، امام حسین(ع) در برابر ظلم و ستم بیش از حد بنی امیه و انحرافی که آنها در دین اسلام به وجود آورده بودند با شدت و شجاعت ایستاد و خود و فرزندان و یارانش را فدای احیای امر به معروف و نهی از منکر و دین جدش، محمد مصطفی(ص) کرد. قیام عاشورا زمینه ها و عوامل متعددی دارد که در طول تاریخ، علما و تاریخ نویسان در مورد آن مطالب زیادی گفته اند و کتاب ها نوشته اند، در برخی مکتوبات، مواردی به صورت جعلی نیز برای علل این حادثه عظیم ذکر شده که تمیز دادن آنها از مطالب معتبر و صحیح، نیازمند فهم دقیقی از حقایق تاریخ و مسلماتی است که امام حسین(ع) در آن دوره بیان کرده اند. مجموعه «حسین سیدالشهداء(ع)» می کوشد طی گفت وگو با پژوهشگران و کارشناسان برجسته ایرانی و خارجی در حوزه تاریخ اسلام، به این سوال پاسخ دهد که حقیقت ماجرای کربلا چیست و چرا امام حسین(ع) راه نبرد مسلحانه را یزید را در پیش گرفت. حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان، دکتر مریم عبدالباقی استاد دانشگاه و کارشناس علوم قرآنی، حجت الاسلام دکتر علی اکبری استاد حوزه و دانشگاه، دکتر یحیی ابوزکریا اسلام شناس و شیخ حیدرالعریضی استاد حوزه علمیه نجف اشرف برخی افرادی هستند که در این قسمت با آنها گفت وگو شده است)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
33.20 مگابایت 33.20 مگابایت 33.20 مگابایت 30.65 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved