بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند حسین سیدالشهدا»

دلایل عدم بیعت امام حسین(ع) با یزید و زمینه های شکل گیری قیام عاشور

قسمت دوم

( دومین قسمت مجموعه «حسین سید الشهدا(ع)» با موضوع ماجرای درخواست یزید از امام حسین(ع) و رد این درخواست توسط امام از این شبکه پخش خواهد شد. در بخشی از این مستند، تصاویری گرافیکی از این ماجرا و همچنین حرکت امام حسین(ع) و کاروان اهل بیت و یاران ایشان از مدینه به سمت کربلا به نمایش در می آید. بخشی دیگر از مجموعه «حسین سید الشهدا(ع)» به گفت وگو با اساتید و پژوهشگران ایرانی و خارجی در مورد فلسفه قیام عاشورا و زمینه های شکل گیری آن اختصاص دارد. دکتر احمد عبدالحسن ماجد پژوهشگر و استاد دانشگاه های لبنان، علی زیتون پژوهشگر و استاد دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب استاد حوزه و دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین پناهیان پژوهشر و استاد حوزه و دانشگاه و دکتر فیصل عباس از لبنان در این قسمت به بیان مبانی تاریخی و فلسفه شکل گیری قیام حسینی می پردازند و دلایل عدم بیعت امام حسین(ع) با یزید را ذکر می کنند)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
34.18 مگابایت 34.18 مگابایت 34.18 مگابایت 30.37 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved