بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند حسین سیدالشهدا»

واقعه کربلا، آثار و تبعات آن

قسمت یازدهم

( مجموعه «حسین سیدالشهداء(ع)» که در دهه نخست ماه محرم امسال از این شبکه به روی آنتن می رود، درباره زمینه ها، بسترها و عوامل شکل گیری واقعه عاشورا، دلایل روی گرداندن مردم کوفه و همان کسانی که نامه های دعوت نوشته بودند از امام حسین(ع)، آثار و تبعات حادثه کربلا و وقایع بعد از آن می باشد. در این مجموعه جمعی از کارشناسان دینی و تاریخی از ایران و سایر کشورها از جمله علمای اهل سنت و دانشمندان مسیحی و یهودی، درباره حقایق قیام عاشورا و دلایل امام حسینی(ع) برای این حرکت عظیم تاریخی به بیان مطالبی می پردازند. از جمله این افراد می توان به حجت الاسلام والمسلمین آقاتهرانی، حجت الاسلام پناهیان استاد حوزه و دانشگاه، علی زیتون پژوهشگر تاریخ اسلام، دیوید نیکول پژوهشگر جنگ های صدر اسلام، جمعی از علمای اهل سنت لبنان و همچنین اساتید حوزه علمیه نجف اشاره کرد. در یازدهمین بخش این برنامه، واقعه کربلا از منظر ابعاد گوناگون مورد بررسی قرار می گیرد همچنین به تبعات و آثار این واقعه تاریخی نیز اشاره می شود)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
34.18 مگابایت 34.18 مگابایت 34.18 مگابایت 29.97 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved