بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند حسین سیدالشهدا»

قصه دهم از حسین سیدالشهداء

قسمت دهم

( مجموعه «حسین سیدالشهداء(ع)» درباره قیام عاشورا، زمینه های شکل گیری این حادثه و ابعاد گوناگون است که طی دهه نخست محرم امسال از این شبکه پخش می شود. در دهمین بخش که روز جمعه به روی آنتن می رود، کارشناسانی همچون حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان استاد حوزه و دانشگاه، احمد عبدالحسن ماجد پژوهشگر و استاد دانشگاه، دیوید نیکول مورخ و کارشناس جنگ های تاریخ اسلام، حبیب فیاض پژوهشگر تاریخ اسلام، مریم عبدالباقی استاد دانشگاه و کارشناس علوم قرآنی، حجت الاسلام جاودان استاد اخلاق حوزه علمیه و سید کاظم الجابری استاد حوزه علمیه نجف اشرف حضور خواهند داشت. شهادت طلبی و ولایت مداری فرزندان و یاران امام حسین(ع) در واقعه عاشورا از جمله موضوعاتی است که در این قسمت مورد بحث قرار می گیرد. همچنین به رشادت ها و فداکاری های لشکر اباعبدالله(ع) در روز عاشورا اشاره می شود)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
35.15 مگابایت 35.15 مگابایت 35.15 مگابایت 31.33 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved