بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند حسین سیدالشهدا»

قیام عاشورا، زمینه ها و عوامل شکل گیری آن

قسمت اول

( ا فرا رسیدن ماه محرم، ماه پیروزی خون بر شمشیر و ماهی که امام حسین(ع) و یاران با وفایش برای احیای دین اسلام و امر به معروف و نهی از منکر قیام کردند و حماسه ای جاویدان به نام عاشورا آفریدند، ویژه برنامه های مناسبتی ماه محرم و صفر نیز از شبکه افق پخش می شود. یکی از این مجموعه ها، «حسین سید الشهدا(ع)» است که به گفت وگو با کارشناسان و اساتید دانشگاهی و حوزوی در ارتباط با قیام حسینی اختصاص دارد. همچنین در بخش هایی از این مجموعه، تصاویر گرافیکی از کربلای معلی و همچنین حوادث دوران صدر اسلام و سال ۶۱ هجری به نمایش در می آید. در نخستین قسمت، حجت الاسلام والمسلمین طائب، حجت الاسلام جاودان از اساتید اخلاق حوزه علمیه، شیخ خالد البلا اسلام شناس و پژوهشگر عراقی و دکتر لزلی هزلتون و دیگر کارشناسان در مورد واقعه کربلا و اهداف امام حسین(ع) از قیام علیه یزید و حکومت بنی امیه به بیان مطالبی می پردازند. سید رائد امیری تهرانی کارگردانی این مجموعه مستند را بر عهده دارد؛ مجموعه ای که در ساخت آن از منابع معتبری همچون موسوعه امام حسین(ع)، درس های عاشورا، تاملی در نهضت عاشورا، مقتل جامع سید الشهدا(ع) و فرهنگ عاشورا بهره گرفته شده است)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
36.13 مگابایت 36.13 مگابایت 36.13 مگابایت 29.63 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved