بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

کلیپ های دفاع مقدس

«نیمه پنهان ماه»

قسمت دوم

به روایت نرگس خاتون (مهناز) دلیر روی فرد

(شهدا ستارگان درخشان آسمان انقلاب و ولایت هستند و هرچند به فرموده خداوند در قرآن کریم زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزی می‌خورند اما عدم حضور فیزکی آنها در کنار ما، رخنه‌گاه فراموشی‌ها خواهد شد اما با مراجعه به نزدیک‌ترین افرادی که آنها درک کرده‌اند این فراموشی و غفلت تا حد زیادی قابل رفع شدن است.

همسران شهدا به یقین نزدیک‌ترین اشخاص به آنها بوده‌اند که چه اینکه در تنهاترین لحظات با آنها بوده‌اند و آخرین وصایای شهدا پیش از بستن بند پوتین‌ها، در گوش آنها خوانده شده است.

شهید عباس دوران متولد مهر ماه ۱۳۲۹ در شیراز، از متبحرترین خلبانان جنگنده ایرانی بود که در ماه های نخست آغاز جنگ تحمیلی، نقش مهمی را در بمباران اهداف دشمن عراقی ایفا می کرد؛ شهید دوران در دو سال ابتدایی جنگ تحمیلی بیش از ۱۲۰ عملیات و پرواز برون مرزی موفق داشت و سرانجام در تیرماه سال ۱۳۶۱ به درجه رفیع شهادت نایل شد.

نرگس خاتون دلیری فرد که در تیر ماه ۱۳۵۸ با شهید عباس دوران ازدواج کرده است، میهمان این هفته برنامه "نیمه پنهان ماه" است و خاطرات زندگی مشترک خود و شهید دوران را بازگو خواهد کرد)
 
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
34,180 کیلوبایت 34,180 کیلوبایت 34,180 کیلوبایت 28,090 کیلوبایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید.
در صورتی که نرم افزار  ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید
می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved