شهید آوینی
 

« ویژه نامه آشوب ها و اغتشاشات پس از انتخابات ریاست جمهوری »

غلط مي‌كني قانون را قبول نداري؛ قانون تو را قبول ندارد

اگر يك جايي عمل به قانون شد و يك گروهي در خيابان‌ها برضد اين عمل بخواهند عرض اندام كنند،‌ اين همان معناي ديكتاتوري است كه مكرر گفته‌ام قدم به قدم پيش مي‌رود،‌ اين همان ديكتاتوري است كه به هيتلر مبدل مي‌شود انسان،‌اين همان ديكتاتوري است كه به استالين انسان را مبدل مي‌كند. اگر قانون در يك كشوري عمل نشود ، كساني كه مي‌خواهند قانون را بشكنند اينها ديكتاتوراني هستند كه به صورت اسلامي پيش آمده‌اند يا به صورت آزادي و امثال اين حرفها...

پیام مهم رهبر معظم انقلاب اسلامي به مناسبت حماسه‌ي پرشور 22 خرداد

اينجانب با فروتني در برابر عزم و ايمان شما مردم عزيز، اين موفقيت بزرگ را به حضرت وليّ‌الله‌الاعظم روحي‌فداه و به روح امام بزرگوار و به يكايك آحاد ملت تبريك عرض ميكنم و همگان را به قدرداني از اين لطف الهي و شكرگزاري در برابر پروردگار حكيم و عليم توصيه مينمايم. گمان بر اين است كه دشمنان بخواهند با گونه‌هائي از تحريكات بدخواهانه، شيريني اين رويداد را از كام ملت بزدايند. به همه‌ آحاد مردم و بويژه جوانان عزيز كه سرزنده‌ترين نقش‌آفرينان اين حادثه‌ي شورانگيز بودند، توصيه ميكنم كه كاملاً هشيار باشند...

قطعه فیلم هایی از تحریک و اعترافات آشوبگران(تصویری)

 

1- دعوت همسر هاشمی رفسنجانی به اغتشاش

Wmv   (6.4 MB)

Mp4(2.9 MB)

3gp(629 KB)

2- مکالمه ضبط شده در اغتشاشات اخیر، مکالمه با لندن

Wmv   (5.2 MB)

Flv(6.1 MB)

3gp(2.5 MB)

3- دعوت فائزه هاشمی به ادامه اعتراضات

Wmv    (17 MB)

Flv(4.6 MB)

3gp(2.3 MB)
4- سوزاندن ماشین در خیابانها

Wmv   (8.2 MB)

Mp4(3.3 MB)

3gp(1.1 MB)
5- اعترافات چندتن از آشوبگران

Wmv   (13.5 MB)

Flv(1.3 MB)

3gp(1.4 MB)
اشکالات به انتخابات بايد از مجاري قانوني پيگيري شود

رهبر انقلاب اسلامي با تاکيد بر اين که همواره در انتخابات گذشته به مسئولان کشور اعتماد شده است خاطر نشان کردند: با وجود آنکه مسئولان برگزاري انتخابات در دوره هاي متعدد گذشته از سلايق مختلف بوده اند من به آنها اعتماد کرده ام ولي اين اعتماد نبايد مانع از بررسي شبهه ها و اشکالات و روشن شدن حقايق شود.

مقام معظم رهبری: حل و فصل همه اختلافات در سر صندوق رأي است نه در كف خيابان ها

رهبر انقلاب اسلامي با اشاره به اينكه هر حركت افراطي، به افراطي گري ديگران دامن خواهد زد تأكيد كردند: اگر نخبگان سياسي بخواهند قانون را زير پا بگذارند، خواسته يا ناخواسته، مسئول خونها، خشونتها و هرج و مرج ها خواهند بود.
حضرت آيت الله خامنه اي افزودند: به همه اين دوستان قديمي و برادران توصيه مي‌كنم با سعه صدر برخود مسلط باشند و دستهاي دشمن و گرگهاي گرسنه و كمين كرده را كه امروز بتدريج نقاب ديپلماسي را كنار زده اند ببينند و از آنها غفلت نكنند.

 مناجات رهبر معظم انقلاب با حضرت ولی عصر(عج) در نماز جمعه تهران (صوتی)

 مناجات رهبر معظم انقلاب با حضرت ولی عصر(عج) در پی اغتشاشات 18تیر سال78  (صوتی)

 سخنرانی رهبر معظم انقلاب پیرامون اغتشاشات 18تیر سال78  - مخصوص موبایل (تصویری)

به بهانه شگفتی ستاد آقای موسوی از نتیجه انتخابات : سندرم توهم پيروزي قبل از راي گيري

در اين دوره انتخابات ریاست جمهوری، در طول روزهای منتهی به پنجشنبه21 خردادماه و تا قبل از قطع شبکه پیامک کشور، پیامکهایی یا این مضامین برای تلفنهای همراه بسیاری از هموطنان ارسال می شد:
* الله اکبر؛ روسای ستاد های احمدی نژاد به ستادهای موسوی پیوستند. به همه اطلاع رسانی کنید.
* بر اساس آخرین نظرسنجی ها، میرحسین در مرحله اول با 30 میلیون رای پیروز است. اطلاع رسانی کنید.
* درپی گزارش نظرسنجی وزارت اطلاعات به مقام معظم رهبری، دستور تشکیل تیم حفاظت ریاست جمهوری برای میرحسین صادر شد. به همه مژده دهید.
* شنبه 23خرداد جشن پیروزی میرحسین در آزادی. به همه اطلاع رسانی کنید.

اثبات علمي و آماري توهم فراگيري موج سبز

* همه اطرافيان من مانند من سبزند!
اين مشاهده که می توان آن را مشاهده منطقه‌ای ناميد يکی از اشتباهات معروف در آمارگيری است. واقعيت اين است که در بسياری از مسايل از جمله عقايد دينی و آرای سياسی بين افراد "نزدیک به هم" شبهات آماری قابل توجه وجود دارد.در مورد موضوع مورد بحث کم و بيش بر همگان روشن است که وضعيت اقتصادی و اجتماعی يک نفر ارتباطی جدی با نظر سياسی او دارد؛ فردی که در شمال تهران، مثلاً در قيطريه، زندگی می‌کند به احتمال زياد از نظر رأی سياسی به يک هم‌محله ای خود شبيه‌تر است تا به کسی که در جنوب تهران، مثلاً در ميدان خراسان، زندگی می‌کند. دو نفر که با هم دوست هستند به احتمال زياد در عقايد سياسی هم به هم شبيه تر هستند تا دو نفر که با هم ارتباطی ندارند.
 

 

 

 

تصاویر خود گویای ماجراست...

قوانين و مقررات انتخابات رياست جمهوري

- قانون انتخابات ریاست جمهوری
- آیین نامه اجرایی قانون انتخابات ریاست جمهوری
- آیین نامه اجرایی قانون حضور نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری در شعب اخذ رأی
- فرمهای مربوطه به اجراي انتخابات (39فرم)
- قانون نظارت شورای نگهبان بر انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران
- فایل PDF قوانین برای دانلود
- فایل DOC قوانین برای دانلود

نقد استدلال‌هاي آقاي موسوي براي تقلب در انتخابات

قابل قبول است كه آقاي موسوي در مورد صندوقهايي كه ناظر نداشته اند داراي شك و شبهه باشد. اين شك كاملا معقول و منطقي است. اما راه حل برطرف شدن آن اين است كه ايشان خواستار بازشماري تعدادي از اين صندوقها بصورت تصادفي شوند و نتايج آنها را با صندوقهايي در همان منطقه و شهر مقايسه كنند كه در آنجا ناظر داشته اند و ببينند كه آيا چنان تفاوت فاحشي وجود دارد يا خير. قطعا ايشان مي دانند كه براي آنكه 10 ميليون راي جابجا شود بطور متوسط 10 هزار صندوق مي بايست كاملا داراي آراء واژگون شده باشد.

نامه فرمانده نيروي انتظامي به ميرحسين موسوي: دردآورتر، تهمت حمله و تهاجم به صفوف مردم است!

پس از اعلام نتايج انتخابات، هواداران جنابعالي در يك اقدام غيرقانوني با هجوم به خيابانها و برهم زدن نظم و امنيت عمومي فضاي جامعه را به هم ريختند و در سايه اين بي نظمي و بي قانوني عده اي سودجو و اراذل و اوباش به تخريب اموال عمومي، مزاحمت براي مردم، آتش زدن خودروها و موتورسيكلت هاي مردم، شكستن شيشه بانك ها، مغازه هاي هموطنان پرداختند و در اين ميان خود شما و هوادارانتان ديديد كه ناجا منطبق با وظيفه ذاتي و قانوني، با اراذل و اوباش و اغتشاشگران با اقتدار برخورد كرد و با هوادارانتان مدارا و مماشات كرد. اين مدارا تاكنون راهبرد پليس بوده است و خود خوب مي دانيد كه از اين حيث ناجا مورد شماتت و عتاب برخي سايت‌ها نيز قرار گرفته است.
 

پاسخ به هشت شبهه انتخاباتي

تنها دليل عدم صدور کارت براي نمايندگان کانديداها براي حضور پاي صندوق هاي راي عدم تکميل مدارک آنها بوده است. برخي کانديداها سعي دارند قصور و کوتاهي خود را به پاي وزارت کشور بگذارند، چرا که مهلت تحويل مدارک نمايندگان جهت صدور کارت تا 3/88/17 بوده ليکن وزارت کشور حسن نيت به خرج داده و حتي تا روز 3/88/18 نيز مدارک نمايندگان کانديداهاي معترض را به صورت دستي از ستادهاي کانديداهاي معترض پذيرفته است.قابل ذکر است که در شهر تهران براي نمايندگان آقاي موسوي به علت نقص مدرک و پايبندي به قانون کارت تنها 300نماينده صادر نشده است که علت اصلي آن هم نقص مدارک بوده است ولي براي کانديداي پيروز انتخابات 700 کارت به علت نقص مدارک صادر نشده است.

آقاي موسوي، ديدار ما به قيامت!670200609_orig

 

وقتي اين نامه را مي‌نويسم، سنگباران وحشيانه اراذل و اوباش تهران را به سوي مردم بي‌گناه به خاطر مي‌آورم، آنهايي كه ناجوانمردانه و بدون كمترين رحم و مروتي، سنگ و چوب و چماق و شيشه و بطري را بسوي مردان و زنان بي‌دفاع مقابل خود پرتاب مي‌كردند و سر و سينه و صورت و شكم و بدن آنها را مورد هدف قرار مي‌دادند. سياهي آسمان را خوب به خاطر مي‌آورم كه نشان از تعداد انبوه سنگ‌ و بطري‌ تهيه شده توسط اراذل و اوباش و آمادگی قبلی آنها دارد!

آشوب پس از دو روز آرامش، چرا؟

 رد پای عناصر خارجی و عوامل داخلی آنها در این صحنه بوضوح قابل مشاهده است. مهم ترین علامت آن اولا تقسیم کار معناداری است که اکنون میان شبکه های ماهواره ای و آشوبگران در تهران ایجاد شده طوری که شبکه هایی مانند بی بی سی فارسی و VOA نقش شبکه اس ام اس را برای آشوبگران بازی می کنند و ثانیا حجم بزرگی از اشرار و منافقین که توسط سرویس های اطلاعاتی غربی در مناطق مرزی ایران ایجاد شده بود اکنون به جانب تهران گسیل شده اند تا ابزارهای تولید فشار به زعم آقایان هرچه قوی تر باشد.

آشوب بدل از دست خالی

سازمان مجاهدين انقلاب روز يكشنبه با صدور بيانيه اي عصباني و غيرمتعادل اوج كينه خود را نسبت به انتخاب ملت بزرگ ايران در روز 22 خرداد نشان داد. اين سازمان در بيانيه خود انتخابات 22 خرداد را «راي سازي» خوانده و با تلاش فراوان- كه البته به دليل خالي بودن دست آقايان فرجامي نداشته- خود را به در و ديوار زده است تا نتيجه بگيرد كه انتخابات 22 خرداد مخدوش بوده و بايد مجدداً برگزار شود. ميرحسين موسوي هم با نگارش نامه اي به شوراي نگهبان پس از ارائه يك سلسله كليات كه اصرار دارد نام آن را «مستندات» بگذارد، و بدون ارائه حتي يك برگ سند خواهان ابطال انتخابات شده است.

 نگاهی به نقش متهمان یک پرونده همچنان مفتوح در غائله اخیر

محمد محسن سازگارا، متولد ۱۳۳۴ است، او در سالهای پیش از انقلاب، با پذیرش گرفتن از دانشگاه انستیتوی تکنولوژی ایلینوی به آمریکا رفت و با انجمن‌های اسلامی دانشجویان مسلمان همکاری می‌کرد و در آنجا با ابراهیم یزدی آشنا شد. پس از مدتی نیز به عضویت مرکزیت نهضت آزادیبخش خارج از کشور درآمد. با توصیه ابراهیم یزدی در روزهای اوج انقلاب به نوفل لوشاتو پیوست.

مثلا انقلاب مثلا رنگین

و بالاخره، مرحله پایانی پروژه های رنگی- باز هم بدون استثناء- تجمع هواداران در مقابل مراکز رسمی نظام با در دست داشتن پارچه های رنگی و به اصطلاح اعتراض به تقلب در انتخابات است!این مرحله با هماهنگی رسانه های خارجی حمایت کننده از جریان مزبور صورت می پذیرد و هدف از آن تهیه تصویر و توهم پراکنی بین المللی است!!
بی آن که در پی قضاوت نهایی باشیم باید گفت؛ تمامی مراحل یاد شده از سوی جریان مدعی اصلاحات- و بی کم و کاست- صورت پذیرفته است که انشاءالله کاملاً تصادفی باشد! و بار دیگر در پی سوءاستفاده از صداقت برخی از هواداران خود نباشند!

خس و خاشاك چه كساني هستند؟!

اگر عبارت «خس و خاشاك» را در گوگل جستجو كنيد شايد ده‌ها سايت و وبلاگ را پيدا ‌كنيد كه در يك هماهنگي جالب، خبري را منتشر كرده و روي آن هم حسابي مانور داده‌اند كه از ريشه و اساس دروغ و كذب محض است. اين دوستان عزيز با اشاره به سخنراني روز يكشنبه دكتر احمدي‌نژاد در ميدان ولي‌عصر تهران، مطابق معمول دست به جوسازي و شايعه‌پراكني زده‌ و آنقدر سر و صدا كرده‌اند كه حتي برخي آدمهاي منطقي هم اسير شايعات آنها شده‌اند.

Copyright © 2003-2020 - AVINY.COM - All Rights Reserved
logo