بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram
 
پزشك خصوصی

روزی در حسینیه جماران منبر رفتم و خاطراتی از زندگی مقام معظم رهبری بیان كردم. بعد از سخنرانی، شخصی كه خود را پزشك معرفی می كرد به من مراجعه كرد و گفت: اجازه بدهید من هم یك خاطره برای شما بگویم: روزی در مطب بیمارستان نشسته بودم، بیماران را ویزیت می كردم كه خانم بسیار محجبه ای به همراه فرزندش به عنوان بیمار به من مراجعه كردند. پس از معاینه، قیافه فرزند مرا به فكر فرو برد، چون به مقام معظم رهبری شباهت فراوانی داشت.

 از مادر آن نوجوان سؤال كردم كه آیا شما با آیت الله خامنه ای نسبتی دارید؟ گفت: بله، من همسر  ایشان هستم. تعجب وجودم را فراگرفت، به خانم مقام معظم رهبری عرض كردم:  مگر شما پزشك خصوصی ندارید؟

ایشان گفتند : خیر، آقا چنین كاری را اجازه نمی دهند و می گویند شما باید مانند سایر مردم، به بیمارستان مراجعه كنید .  زمانی كه رفتند. من دیگر نتوانستم به كارم ادامه بدهم. سرم را روی میز گذاشتم و بسیار گریه كردم. من این خاطره را از زبان آن پزشك شنیدم. تمام مشخصات وی را به یاد دارم، اما با این حال از عالم بزگواری هم پرسیدم، ایشان نیز موضوع را تأیید فرمودند.

حجت الاسلام والمسلمین آقای احدی (یكی از اساتید حوزه علمیه قم)

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved