بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

 

ديدار آقاى نبيه برى رئيس مجلس لبنان و هيئت همراه با رهبر معظم انقلاب اسلامی‏

29/ 3/ 84

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آيت الله خامنه‏اى رهبر معظم انقلاب اسلامى در ديدار آقاى نبيه برى رئيس مجلس لبنان و هیئت همراه، امنيت و قدرت لبنان را در گرو وحدت و انسجام ملى و ايستادگى در اين كشور دانستند و خاطرنشان كردند: ملت لبنان با ايستادگى و شجاعت خود توانست اقدامى را كه دولتهاى بزرگ عربى قادر به انجام آن نبودند، انجام دهد و نظاميان غربى بويژه امريكا و همچنين نظاميان رژيم صهيونيستى را از لبنان اخراج كند.

ايشان با تأكيد بر اينكه فشارهاى اخير امريكا بر لبنان و سوريه در چارچوب حفظ مصالح رژيم اسراييل است، افزودند: آنها مى‏خواهند قدرت مقاومت اسلامى و مردمى در لبنان از بين برود اما قطعاً سياستهاى امريكا در لبنان و سوريه با شكست مواجه خواهد شد.

مقام معظم رهبرى با اشاره به حسن مديريت آقاى نبيه برى در مجلس لبنان و اقدام صحيح و شجاعانه اين مجلس در تمديد رياست جمهورى آقاى اميل لحود خاطرنشان كردند: بزرگترين گناه رئيس جمهور لبنان كه مورد انتقاد امريكا قرار گرفته، حمايت از مقاومت اسلامى است و مجلس لبنان با تمديد رياست جمهورى وى در واقع مشت محكمى بر دهان امريكا كوبيد.

حضرت آيت الله خامنه‏اى با اشاره به اينكه به رغم تلاش آمريكا براى اجراى طرح خاورميانه بزرگ، نقشه‏هاى واشنگتن در منطقه از جمله عراق، افغانستان و فلسطين اشغالى با شكست مواجه شده و نفرت كم سابقه‏اى نسبت به امريكا سراسر منطقه را فراگرفته است، افزودند: در قضاياى ايران نيز، امريكاييها كم عقلى خود را نشان دادند زيرا رئيس جمهور امريكا يك روز قبل از انتخابات رياست جمهورى بيانيه مى‏دهد و از مردم ايران مى‏خواهد در انتخابات شركت نكنند اما مردم عكس آن عمل كردند و با حضور سى ميليونى خود جواب اقدام ابلهانه جورج بوش را دادند.

ايشان با اشاره به انتقاد برخى از سياستمداران و حتى رسانه‏هاى امريكا از اين اقدام بوش تأكيد كردند: اين اقدامات نشان مى‏دهد جماعتى كه امروز بر امريكا حكومت مى‏كنند برخلاف جنجالها و تهديدهاى خود يك گروه كم عقل هستند.

در اين ديدار كه آقاى حداد عادل رئيس مجلس شوراى اسلامى نيز حضور داشت، آقاى نبيه برى با تبريك حضور گسترده مردم ايران در انتخابات رياست جمهورى، گزارشى از آخرين تحولات و وضعيت لبنان ارائه كرد و با اشاره به فشارهاى اخير بر سوريه و لبنان گفت: برخى كشورهاى غربى از جمله امريكا به بهانه‏هاى واهى همچون تمديد رياست جمهورى آقاى اميل لحود، تلاش دارند لبنان را تحت فشار قرار دهند تا ضمن خلع سلاح حزب الله، منافع و امنيت رژيم صهيونيستى تأمين شود.

وى با اشاره به انتخابات اخير جنوب لبنان و تبديل آن به يك رفراندوم براى حمايت از مقاومت اسلامى تأكيد كرد: به رغم تمام فشارها، ملت لبنان مصمم به ايستادگى و مقاومت است.

 

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved