‏پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب به مناسبت حادثه آتش سوزی مسجد ارك تهران

27/ 11/ 83

 بسم الله الرحمن الرحيم

انا لله و انا الیه راجعون

حادثه ی جانگداز آتش سوزی در مسجد ارك تهران كه به كشته شدن دلخراش و فجیع ده ها نفر از بندگان مؤمن و صالح و مصدوم شدن تعداد بیشتری از آنان منجر شد موجب تاٌلم شدید اینجانب گردید.

به یقین آنان كه در حال اقامه نماز در وقت فضلیت و جماعت بودند و برای برپائی عزای سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و فراگیری معارف و تعظیم شعائر دین در خانه خدا گرد آمده و مشغول بهترین عبادات بودند اینك به جوار رحمت حق پر كشیده و میهمان سرور و مولای خویش اند و عمری یالیتنا كنا معكم را اینك ادراك كرده و عند الله متنعم اند انشاءالله.

اینجانب این مصیبت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیت الله ارواحنا فداه و همه مصیبت دیدگان این ضایعه مؤلمه و مردم عزیز تهران و ملت شریف ایران تسلیت می گویم و برای اصحاب مصیبت از حق تعالی صبر و شكیبائی و اجر و پاداش وافر رحمانی مساٌلت می كنم و برای قربانیان این واقعه رحمت و مغفرت و رضوان الهی را استدعا دارم و شفای عاجل و سلامتی كامل و شامل را برای همه مصدومان و مجروحان و آسیب دیدگان از حضرت احدیت طلب می كنم.

لازم می دانم ضمن تشكر از همه مسؤولان امداد رسان و متصدیان درمان بر لزوم بكار گیری تمام توان در تسریع به رسیدگی و درمان این عزیزان تاٌكید كنم.

والسلام علیكم و رحمت الله و بركاته
سید علی خامنه ای
27/بهمن/1383

 

 

 

 
 
https://www.aviny.com/Bayanat/83/11_27.aspx?&mode=print
Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved