بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

پیام رهبر معظم انقلاب اسلامى
 به مناسبت غبارروبی مزار شهداء

1382/11/16

بسم اللّه الرّحمن الرّحیم

در روزى كه مزین به نام مبارك شهید است، مخلصانه ‌ترین سلام و درود خود را به روح مطهر شهیدان والا مقام تقدیم می‌دارم و فضل و رحمت الهى را براى آنان مسألت مى‌كنم.
در حقیقت همه‌ روزهاى دهه‌ فجر روز شهید است، زیرا همه‌ دستاوردهاى انقلاب اسلامى مرهون مجاهدت و صبر شهیدان و خانواده‌هاى مكرم آنها است. امروز عزت و استقلال ملت ایران و پیشرفت هاى مادى و معنوى كشور كه مردم و مسؤولان ما آنها را بحق، مایه‌ افتخار خود می ‌دانند و بدان می ‌بالند، ببركت جانفشانی هاى بهترین فرزندان این مرز و بوم در راه استقرار نظام اسلامى و دفاع از ارزشهاى آن به دست آمده است. مسؤولان كشور باید خود را امانتدار این ودیعه‌ الهى بدانند و با همه‌ توان خود در پاسدارى از آن بكوشند. همان دشمنانى كه رزمندگان و مردان و زنان رشید و فداكار ما، جان عزیز و گرامیترین عزیزان خود را در مقابله با آنان به میدان آوردند، امروز هم در كمین نشسته‌اند. اندكى غفلت ما به تسلط دشمن خواهد انجامید و سرمایه‌ بزرگ ملت ایران را به هدر خواهد داد. همه باید در راه آبادى و سربلندى ایران و حاكمیت اسلام، تلاش كنیم و روح شهیدان و قلب مبارك حضرت ولی ‌الله اعظم  ارواحنا فداه را خشنود سازیم ان شاءالله.

                                                                                         والسلام على عبادالله صالحین
                                                                                         سیدعلى خامنه اى

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved