بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram


پيام معظم له به مناسبت مراسم غبارروبى مزار شهداى انقلاب اسلامى ودفاع مقدس

04 / 7 0/ 1381

بسم الله الرحمن الرحيم

بار ديگر فرا رسيدن روز شهيدان در هفته دفاع مقدس , دلها را به ياد عزيزترين فرزندان ملت ايران به تپش مي افكند و خاطره هميشه زنده اين زندگان جاويد را جلوه اي تازه مي بخشد.
ملت ما استقلال و عزت خود را مرهون خون پاك رادمرداني است كه سرمايه حيات و نشاط خود را به آرمانهاي والا و ارزشهاي متعالي نظام اسلامي تقديم كردند و پرچم اسلام ناب محمدي صلي الله عليه و آله را كه به دست امام و امت به اهتزاز در آمد , برافراشته نگاه داشتند.
امروز سران استكبار جهاني اعتراف مي كنند كه در دوران دفاع مقدس , قشون مهاجم را با همه توان , تجهيز مي كرده و كينه خود با نظام اسلامي و ملت مومن و شجاع و انقلابي ايران را با كمك همه جانبه به مهاجمان بعثي بروز مي داده اند.
بازوي تواناي ملت ايران يعني جوانان و مردان فداكار و مومن و پشت سر آنان , خانواده ها و كسانشان , دشمن را ناكام ساخت و ساز و برگ امپراتوريهاي استكبار را به سخره گرفت و نظام اسلامي و اين ملت مقاوم , در جهان و تاريخ , سرافراز شدند.
خون شهيدان عزيز ما بهاي بزرگي است كه ملت ايران براي حفظ شرف و استقلال و دين و عزت خود پرداخته است .
امروز تعظيم در برابر اين مجاهدان راه خدا وظيفه وجداني و اخلاقي هر مسلمان و هر ايراني است .
چهره نوراني و جذاب شهيدان والامقام , الگوي همه جواناني است كه هويت اسلامي و ايراني خود را ارج مي نهند و سلطه سياسي و فرهنگي و اقتصادي بيگانگان را ذلتي بزرگ و تحمل ناپذير براي خود مي دانند.
امروز نيز ملت شجاع و جوانان سرافراز ما نقش ايمان و عزم راسخ ملي را در حفظ ثروتهاي مادي و معنوي خويش , به خوبي مي دانند و در عرصه هاي گوناگون آن را نشان خواهند داد انشاالله .
از خداوند متعال علو درجات شهيدان عالي مقام و شادي روح مطهر امام شهيدان را مسئلت مي كنم و اميدوارم ملت بزرگ و جوانان عزيز ما مشمول ادعيه زاكيه حضرت بقيه الله ارواحنا فداه باشند.
والسلام عليكم و رحمه الله
سيد علي خامنه اي
4 / 7 / 1381

 

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved