بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

پيام رهبر معظم انقلاب به گردهمايى جامعه اسلامى دانشجويان

31 / 2 / 81

بسم الله الرحمن الرحيم

جوانان و دانشجويان عزيز به شما و همه ى جوانانى كه انگيزه و همت خود را از سرچشمه ى ايمان و آگاهى ناب سيراب مى كنند و نيرو و نشاط جوانى را در راه رشد و تعالى كشور به كار مى برند درود مى فرستم و توفيقات روز افزون شما را از خداى متعال درخواست مى كنم .
امروز وظيفه ى شما جوانان خطير و سنگين و مجاهدت در اين راه, دقيق و ظريف است.امروز دشمنان مستكبر و سلطه طب در صدد محاصره كردن نظام جمهورى اسلامى اند.تلاش بى ثمر آنان در طول دو دهه براى به زانو درآوردن ملت ايران به بركت ايمان و روشن بينى مردم, همچنان ناكام مانده است و آنان امروز به ناچار مقاصد و اغراض شوم خود را بى پرده و نمايان كرده اند.
دشمن مستكبر, سراسيمه و شتاب زده همه ى راههاى نفوذ فرهنگى و سياسى و اقتصادى را در مد نظر قرار داده و اميدوار است بتواند از اين راهها ملت ايران و نظام جمهورى اسلامى را محاصره كند و پنجه ى شوم خود را همانند دوران پيش از انقلاب در جسم و جان كشور عزيز ما فرو برد.
همه و بخصوص جوانان لازم است هوشيارانه و مصمم نقشه ى دشمنان را خنثى كنند.شرط اصلى موفقيت, تقويت ايمان و آگاهى و نگاه تيزبين به سرانگشتان فعال و خيانتكار دشمن است.
اتحاد نيروهاى مومن و غيور در دانشگاهها امروز يك ضرورت ترديدناپذير است.
از خداوند متعال توفيقات همه ى شما را مسئلت مى كنم.

سيدعلى خامنه اى
31 / 2 / 81

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved