بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

 

پيام تبريك مقام معظم رهبرى به مناسبت حضور پرشكوه مردم در انتخابات رياست جمهورى
19/03/80

بسم الله الرحمن الرحيم

ملت عزيز ايران حماسه حضور پرشور شما در انتخابات, صفحه ى تابناك ديگرى بر افتخارات بزرگ انقلاب افزود.يكبار ديگر آگاهانه و به هنگام, دفاع جانانه خود از نظام اسلامى را به همه نشان داديد و ياوه هاى دشمنان اين مرز و بوم را باطل ساختيد.
يكبار ديگر بر وفادارى خود به قانون اساسى كه انتخاب رئيس جمهور را حق و تكليف شما دانسته است پاى فشرديد.يكبار ديگر بر سرپيچى خود از اراده مراكز استكبارى و مداخله جواصرار ورزيديد و وسوسه شيطانى آنان را كه مى كوشيدند ملت را از حضور در كنار صندوق هاى راى دلسرد كنند, نقش برآب كرديد.و
بالاخره يكبار ديگر به اثبات رسانديد كه ايران اسلامى مى تواند با تكيه بر عزم ملت خود, راه استقلال و آزادى از چنبره سلطه بيگانگان را كه درس بزرگ اسلام است تا نقطه مطلوب بپيمايد.
اكنون رئيس جمهور كه مدير اجرايى كشور و مسئول پيشرفت مادى و معنوى ملت است, با راى و تشخيص شما انتخاب شده و نمونه ى آشكار مردمسالارى دينى در برابر چشم ملتهائى كه تشنه نظام اسلامى و مردمى اند, آشكار گشته است.
اينجانب جبهه خشوع در برابر خداوند متعال بر خاك سائيده, اين توفيق بزرگ ملى را شكرگزارى مى كنم, وسپاس و تحسين خود را به پيشگاه ملت عظيم الشان ايران تقديم مى نمايم.
به رئيس جمهور محترم, توفيق دوباره خدمتگزارى بر مردم و كشور عزيز را تبريك مى گويم و ايشان را به وظيفه شكرالهى و قدردانى از ملت و اهتمام به وظايفى كه قانون اساسى برعهده ايشان نهاده است و تلاش بى وقفه در راه رفع مشكلات كشور متذكر مى گردم.
از ديگر نامزدهاى محترم رياست جمهورى كه با حضور در صحنه و طرح مباحث اساسى, ذهن هاى جوينده به ويژه جوانان را به راه انديشيدن و تصميم گرفتن كشاندند و زمينه حضور حماسى مردم را فراهم ساختند, تشكر مى كنم.
لازم مى دانم از مراجع معظم تقليد و علماى اعلام و شخصيت هاى سياسى و فرهنگى و برجستگان حوزه و دانشگاه كه درتشويق مردم به شركت در انتخابات, نقش بزرگى ايفا كردند و نيز از صدا و سيما كه با ابتكار و برنامه ريزى هوشمندانه خود انگيزه و شور وشوق را در مردم زمينه سازى كردند, صميمانه تشكر كنم.
همچنين قدردانى و تشكر خود را از شوراى محترم نگهبان و وزارت كشور و مجريان و ناظران كه در راه اين وظيفه بزرگ كوششى خستگى ناپذير نشان دادند,و نيز از نيروى انتظامى و ديگر كسانى كه به نحوى به اين امر كمك كردند, ابراز ميدارم و همكارى و همدلى آنان را در انجام دادن وظايفى كه قانون برعهده آنان نهاده است, انتظار مى برم.
از طرفداران انتخاباتى همه نامزدهاى محترم و نيز از دست اندركاران امور سياسى در همه جاى كشور مى خواهم كه قدر اين نعمت الهى را بدانند و با متانت و رفتار خردمندانه, از بروز هر آنچه خدا و خلق را ناخشنود مى سازد, جلوگيرى كنند.در تجربه افتخارآميز انتخابات مردمى, همه ملت برنده اند.
با طرح مسئله برنده و بازنده خواسته بدخواهان را كه جز به شكستن وحدت ملى نمى انديشند برآورده نكنيد و فضاى زندگى مردم را با غوغاهاى تحميلى آلوده نسازيد.
در پايان با اعتماد به فضل و رحمت الهى و اميد به توجهات حضرت بقيه الله روحى فداه توفيق مسئولان را در عمل به آنچه موجب رضاى او و صلاح ملت است, و توانايى و عزم آنان را در تامين عدالت اجتماعى و نزديك شدن به رفتار علوى, از خداوند عزوجل مسئلت مى نمايم.
والسلام عليكم و رحمه الله و بركاته
سيد على خامنه اى
19/03/80

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved