۱۰۰ عنوان چاپ اولی انتشارات شهیدکاظمی در نمایشگاه عرضه می‌شود

شماره مطلب:
3450
یکشنبه 1402/02/17 10:21

۱۰۰ عنوان چاپ اولی انتشارات شهیدکاظمی در نمایشگاه عرضه می‌شود

انتشارات شهید کاظمی با ۱۰۰ عنوان اثر چاپ اولی در سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور پیدا می‌کند.

انتشارات شهید کاظمی به عنوان یکی از ناشران کتب ادبیات پایداری و حوزه دفاع مقدس، با بیش از ۱۰۰ عنوان اثر جدید در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سال ۱۴۰۲ حاضر می‌شود. این انتشارات از ۷۰۰ عنوان کتابی که تا به حال روانه بازار نشر کرده است، حدود ۵۰۰ عنوان کتاب را با خود به نمایشگاه می‌آورد که بیش از ۱۰۰ عنوان جزو آثار جدید به حساب می‌آیند.

«کتاب کار بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» نوشته محسن مشرقی و فاطمه عقیقی، «تهران تا تیرانا» اثر محمدجعفر بگلو، «الجمل» به قلم آزاده جهان احمدی، «جنگ جنگ تا نابودی» با ترجمه فاطمه تشکری جهرمی، «شبیه» به قلم فائضه غفار حدادی، «با تو می مانم» اثر رضا قلی زاده علیار، «قاتل مؤدب» با ترجمه وحید خضاب، «گنجینه رنج» نوشته رضیه قبیشی، «وزیر قلابی» به قلم محمدعلی جعفری، «تاملی در یادداشت‌های آقای هاشمی» اثر مسعود رضایی و چندین زندگینامه جذاب از شهدای کشتی گیر از جمله کتاب‌هایی هستند که برای اولین بار در نمایشگاه امسال به مخاطبین عرضه می‌شوند.

همچنین در این دوره از نمایشگاه، کتاب «الی» نوشته فائضه غفارحدادی با موضوع فلسطین، «علامه و انقلاب» نوشته وحید خضاب و با محوریت نقش علامه طباطبایی در انقلاب اسلامی، «ژنرال چشم آبی» به قلم عسگری شاداب با محوریت سپهبد خلبان نادر جهانبانی، «آقای هاشمی» اثر مسعود رضایی شریف آبادی و چندین اثر دیگر رونمایی می‌شود.

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
X