همخوانی «سلام فرمانده» توسط هزاران دهه نودی و هشتادی مازندرانی

شماره مطلب:
3455
دوشنبه 1402/02/18 03:55

همخوانی «سلام فرمانده» توسط هزاران دهه نودی و هشتادی مازندرانی

اجتماع «سلام فرمانده 2» در دو شهر نور و ساری مازندران با حضور هزاران کودکان و نوجوان و با نوای ابوذر روحی برگزار شد. بناست امشب هم اجتماعات سلام فرمانده در 3 شهر اصفهان برگزار شود.

اجتماعات «سلام فرمانده ۲» بعد از پایان ماه مبارک رمضان در شهرهای مختلف کشور آغاز شده است و ابوذر روحی و اعضای جبهه فرهنگی ماح «ملت امام حسین(ع)» با حضور در شهرهای مختلف این سرود را همراه با کودکان و نوجوانان همخوانی می‌کنند. پیش از این در استان خوزستان و کرمان این سرود همخوانی شد و در ابتدای این هفته، روحی با حضور در استان مازندارن، در شهرهای نور و ساری «سلام فرمانده» را خواند.


حضور هزاران نفر از اهالی شهر نور در اجتماع سلام فرمانده

شادی کودکان در استقبال از ابوذر روحی

در شهرستان نور اجتماع «سلام فرمانده» با رویکرد یادواره شهید جمشیدی از شهدای مدافع حرم برگزار شد. این مراسم با حضور چندین هزار نفری خانواده‌ها و کودکان و نوجوانان همراه بود. در ابتدا ابوذر روحی سرود «رفیق شهیدم» را به یاد و احترام شهید خواند که با استقبال همراه شد و با او همراهی کردند. سپس سرود «سلام فرمانده ۲» همخوانی شد.

 

اجتماع سلام فرمانده در شهر نور

با پایان همخوانی این سرود، جمع حاضر تصور کردند که مراسم به پایان رسیده است، اما روحی گفت: اگر دوست داریم سرود «سلام فرمانده ۱» را هم بخوانیم. دهه نودی‌ها و دهه هشتادی‌های حاضر با جیغ و هورای خود از پیشنهاد او استقبال کردند.

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
X