علی مشهدی با «همساده» به شبکه نسیم می‌رود

شماره مطلب:
3394
سه شنبه 1402/01/29 12:18

علی مشهدی با «همساده» به شبکه نسیم می‌رود

«همساده» را قرار است علی مشهدی کارگردانی و اجرا کند؛ پیگیری‌ها نشان می‌دهد این برنامه در آستانه تولید سعی دارد خودش را خردادماه به آنتن شبکه نسیم برساند.

نویسنده سه دونگ سه دونگ، آقا و خانم سنگی، قرارگاه مسکونی، سه در چهار، ارث بابام، کوچه اقاقیا، آشتی‌کنان، ساعت خوش و ... است و در سریال‌های آرماندو، لیسانسه‌ها، سفر در خانه، تنهایی لیلا، سه در چهار، بزنگاه، سفر در خانه و... نقش‌آفرینی کرده و با استندآپ‌های خندوانه سر زبان‌ها افتاد.

علی مسعودی معروف به علی مشهدی بعدها «آخر خط» را برای شبکه سه و «نوروزرنگی» را در شبکه پنج به عنوان کارگردان به آنتن تلویزیون رساند که از کارهای خوب در کارنامه او به شمار می‌رود. 

علی مشهدی «قرنطینه» را به عنوان مجری در شبکه پنج سیما تجربه کرد. اما برنامه «خونه‌مونی» که به نوعی فضایِ نمایشی و استعدادیابی برای بازیگری بود بیشتر دیده شد و حتی قرار بود ادامه پیدا کند که این اتفاق نیفتاد. حالا او دوباره قرار است با یک برنامه و اجرای دیگری به آنتن شبکه نسیم بیاید.

نام این برنامه «همساده» است که جدیدترین پروژه شبکه نسیم به شمار می‌رود و به تازگیِ سیدمحمدرضا خوشرو مدیر این شبکه تلویزیونی از روندِ آماده‌سازی دکورِ این برنامه تلویزیونی بازدید کرده است. به این ترتیب با توجه به اینکه دکور برنامه‌امده شده است احتمالاً در روزهای آینده کار تولید این برنامه آغاز می‌شود. 

این درحالی است که پیگیری‌های خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد "همساده"   که حمیدرضا رحیمی‌نادی آن را تهیه و علی مسعودی (علی مشهدی) آن را کارگردانی می‌کند قرار است خردادماه خودش را به آنتن شبکه نسیم برساند. 

برآوردها حکایت از آن دارد که «همساده» تجربه‌ای متفاوت و در قالب ترکیبی- نمایشی‌ است که قرار است موضوعات روز را همراه با نمایش و بازی بازیگران، با حضور شخصیت‌های حرفه‌ای مشاغل و نیز تماشاچیان داخل صحنه مطرح کند و این برنامه در فضایی صمیمی زندگی روزمره را در محله‌ای با صفا روایت می‌کند. 

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
X