سرلشکر سلامی: شکست رژیم صهیونیستی و افول آمریکا مایه آرامش و امنیت جهان است

شماره مطلب:
8684
چهارشنبه 1402/08/17 08:06

سرلشکر سلامی: شکست رژیم صهیونیستی و افول آمریکا مایه آرامش و امنیت جهان است

 سردار سرلشکر  پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سیزدهمین جشنواره مالک اشتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه در جمع فرماندهان ، مسئولین و مدیران نمایندگی ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی با جهش در عرصه تحولات سیاسی و امنیتی منطقه و جهان روبه رو است گفت: اتفاقاتی که در حال رخ دادن است تغییر مسیر تحولات جهان، تغییر آرایش قدرت و گسترش شعاع های بلند انقلاب اسلامی را نوید می دهد.

وی افزود: رژیم صهیونیستی امروز همچون دندانی کرم خورده و پوسیده و از ریشه جدا شده است که زوال زودرس و پرشتاب خود را احساس می کند و آمریکایی ها هم متناسب با این زوال ، فروپاشی شخصیت و اعتبار خود در نگاه جهانیان را درک کرده است، در مقابل رویش های دل انگیز و وسیعی از همراهی با ارزش های بزرگ انقلاب ما حتی در جغرافیای تحت سیطره نظام سلطه مشاهده می شود.

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه امروز گفتمان انقلاب اسلامی در حال فتح ذهن ها و قلب ها است گفت: کرانه های انقلاب اسلامی در ابعاد اجتماعی و سیاسی به طرز شگفت انگیزی در حال گسترش است که این مهم بواسطه سازگاری شعائر انقلاب اسلامی با فطرت بشریت مورد اقبال همگان واقع و جهانشمول شده است  و به هم پیوستگی سطوح اجتماعی در جهان مانند دریای مواجی کشتی های سرگردان سیاست مستکبران را در تلاطم امواج خود قرار داده است و همگان شاهد تقابل نور و ظلمت هستند.

وی با بیان اینکه امروز سرگردانی و ابهام راهبردی در رخسار و سیمای مقامات سیاسی امریکا و کشورهای همراه با او در جنایات غزه قابل مشاهده است ،گفت: امریکایی‌ها اکنون در مسیر ضلالت که منطق و هندسه ندارد گرفتار شده‌اند و مانند کسی عمل می‌کنند که هدف نداشته و قادر به پیدا کردن راه نیست.

سرلشکر سلامی ایمان و آگاهی را سرمایه‌ای راهگشا توصیف و خاطرنشان کرد : تحولات اخیر و واکنش مردم جهان به مظلومیت غزه نشان می‌دهد در جبهه حق آگاهی و ایمان سرلوحه اقدامات قرار دارد ، در حالی که دشمنان ما فاقد راهبرد و سیاست هستند و این عرصه تقابل حق و باطل به وسعت جغرافیای زمین است که در غزه نمود یافته است .

فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه در طول تاریخ هیچگاه آمریکا اینگونه منزوی نبوده است اظهار کرد:  امریکا امروز جایگاه جهانی گذشته خود را از دست داده است و برای رژیمی هزینه می کند که هیچ  دستاوردی برای او ندارد و این نتیجه فقدان حکمت در هیات حاکمه امریکایی ها است.

سرلشکر سلامی تاکید کرد : شکست رژیم صهیونیستی و افول امریکا مایه آرامش و امنیت جهان است.

در پایان این مراسم با حضور فرمانده کل سپاه ، نماینده ولی فقیه در سپاه و مسئولین اشراف فرماندهی کل قوا ، برگزیدگان سیزدهمین جشنواره مالک اشتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه معرفی و با اهدای لوح از آنان تقدیر به عمل آمد.

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
X