رونمایی از پوستر نخستین جشنواره مردمی فیلم ۳۱۳

شماره مطلب:
3262
چهارشنبه 1401/12/10 02:52

رونمایی از پوستر نخستین جشنواره مردمی فیلم ۳۱۳

پوستر نخستین جشنواره مردمی فیلم ۳۱۳ با حضور جمعی از اصحاب رسانه و هنر در مسجد مقدس جمکران رونمایی شد.

در آستانه نیمه شعبان پوستر نخستین جشنواره مردمی فیلم ۳۱۳ با حضور معاونین و خادمین مسجد مقدس جمکران و جمعی از اصحاب هنر و رسانه رونمایی شد.

این جشنواره برای نخستین بار به همت مرکز هنر و رسانه مسجد مقدس جمکران با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری، حوزه هنری و انجمن سینمای جوان با محوریت جشن‌های نیمه شعبان و رویداد بزرگ «روز امید» در سراسر کشور برگزار می‌شود.

جشنواره مردمی فیلم ۳۱۳ در دو بخش اصلی و جنبی برگزار می‌شود که بخش اصلی آن شامل فیلم داستانی، مستند و نماهنگ و بخش جنبی آن با موضوع ارسال تصاویر جشن‌های مردمی «نیمه شعبان» در سراسر ایران اعلام شده است.

این جشنواره هنری با موضوعاتی همچون امید آفرینی شاخصه جامعه منتظر، شهر انتظار شهروند منتظر، زنان پیشران جامعه مهدوی، رویداد بزرگ نیمه شعبان در قم و سبک زندگی مهدوی فراخوان شده و علاقه مندان می‌توانند آثار خود را تا بیست فروردین ۱۴۰۲ مصادف با هفدهم رمضان سالروز بنای مسجد مقدس جمکران به امر امام زمان (عج) به سایت جشنواره به نشانی http://jashnvare.jamkaran.ir/ ارسال کنند.

آئین اختتامیه این جشنواره و اعلام برگزیدگان یکم خرداد ماه مصادف با سالروز ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها برگزار خواهد شد.

علاقه مندان برای دریافت فراخوان و اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت مسجد مقدس جمکران به نشانی www.jamkaran.ir مراجعه کنند.

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
X