حاج قاسم نبود داعش ادامه داشت-۳۰ آبان، سالروز اعلام رسمی پایان حکومت داعش توسط شهید حاج قاسم سلیمانی گرامی باد

شماره مطلب:
8747
سه شنبه 1402/08/30 05:03

حاج قاسم نبود داعش ادامه داشت-۳۰ آبان، سالروز اعلام رسمی پایان حکومت داعش توسط شهید حاج قاسم سلیمانی گرامی باد

♦️۳۰ آبان، سالروز اعلام رسمی پایان حکومت داعش توسط شهید حاج قاسم سلیمانی گرامی باد.

وقتی محسن حججی از مدافعان حرم توسط تکفیری ها به اسارت رفت و مظلومانه به شهادت رسید بازتاب گسترده ای در جهان داشت و روحیه هر انسان آزاده ای را جریحه دار کرد. پس از شهادت او سردار قاسم سلیمانی طی سخنانی اعلام کرد:«انتقام محسن حججی را خواهیم گرفت!» 

مدتی بعد حاج قاسم طی سخنانی دیگر در بزرگداشت یکی از شهدای مدافع حرم وعده ای داد که خیلی ها را به تعجب وا داشت. آیا چیزی که از زبان سردار شنیده اند به وقوع خواهد پیوست؟ حاج قاسم اعلام کرد «تا سه ماه دیگر پایان حکومت داعش در این کره خاکی خواهد بود.» رجزی که حاج قاسم خوانده بود برای مردم خاورمیانه خصوصا ملت سوریه و عراق که در چند سال توحش این گروه های تروریستی، بدترین فجایع را با چشمان خود دیده بودند حلاوتی داشت که می ترسیدند مبادا طعم شیرینش را نچشند. اما سردار سلیمانی چنان با قدرت و محکم این جملات را بیان می کرد که معلوم بود ژنرال کارکشته نبردهای سخت، تمام برنامه ریزی های این هدف مهم را از پیش تعیین کرده آنچنان که بدون هیچ خللی به آن خواهد رسید. 

کمتر از سه ماه بعد از سخنان سردار درست در چنین روزی یعنی 30 آبان سال 1396 حاج قاسم نوید پیروزی  ای را داد که وعده داده بود. او طی نامه ای به رهبر انقلاب این اتفاق مهم را خبر داد و در بخشی از آن با اشاره به جنایات داعش نوشت: «در این حادثه، جنایات بسیار دردناکی که غیر قابل نمایش است رخ داد؛ از جمله: سربریدن کودکان یا پوست کندن زنده‌زنده‌ی مردان در مقابل خانواده‌های خود، به اسارت گرفتن دختران و زن‌های بی‌گناه و تجاوز به آنان، سوزاندن زنده‌زنده‌ی افراد و ذبح دسته‌جمعی صدها جوان.»

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
X