«برج میلاد» خانه جشنواره فیلم فجر می‌شود؟

شماره مطلب:
8950
شنبه 1402/09/18 04:19

«برج میلاد» خانه جشنواره فیلم فجر می‌شود؟

 این روزها بازار انتشار اخبار مربوط به برگزاری چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر داغ است و هرچه به روزهای منتهی به ماه بهمن نزدیک می‌شویم، این بازار داغ‌تر می‌شود. 

یکی از محورهای مهمی که این روزها حول برگزاری فجر چهل و دوم مطرح می‌شود، بحث تعیین خانه جشنواره است. در این راستا گمانه‌زنی‌های مختلف حاکی از آن است که امسال برج میلاد به عنوان خانه جشنواره معرفی خواهد شد.

یکی از عواملی که بر گمانه‌زنی‌های موجود صحه می‌گذارد، اظهارات اخیر مسعود نجفی، مدیر روابط عمومی چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در برنامه رادیویی سینماچی است. او در این برنامه اظهار کرده که تیم برگزاری جشنواره درحال بررسی مقر جشنواره است و پیش‌بینی می‌شود  در نهایت، برج میلاد به عنوان خانه جشنواره چهل و دوم معرفی شود. 

یکی از مزیت‌های مهم برج میلاد نسبت به پردیس ملت، سالن اصلی آن است که با ظرفیت نزدیک به 2000 نفر تماشاگر، دست برتر را نسبت به پردیس سینمایی ملت و دیگر مجموعه‌های سینمایی دارد و  به نوعی  آئین خوشایند سینما رفتن و فیلم دیدن به شیوه گروهی را یادآوری می‌کند.

بر این اساس، معرفی برج میلاد به عنوان خانه جشنواره در زمره انتخاب‌هایی است که  باید آن را به فال نیک گرفت؛ چراکه در طول سال‌های اخیر همواره این مسئله محل چالش بوده است و کسر قابل توجهی از اصحاب رسانه به دلایل مختلف از جمله دشواری‌های دسترسی، تردد، اینترنت، پارکینگ و... با انتخاب پردیس سینمایی ملت به عنوان خانه جشنواره موافق نبوده و خواهان حضور در برج میلاد بوده‌اند. 

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
X