بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

 

اجتماعی/شبهه4

  ش (تهران):  در باره‌ی موضوع فرهنگ متلک در خارج و نیز اوضاع فساد ایتالیا را خواندم، اما آیا در آلمان هم چنین است؟ به ما گفته‌اند در آلمان کسی جرأت این کارها ندارد!

 اگر چه باید اذعان داشت که وضعیت امنیت فردی و اجتماعی در آلمان بسیار بهتر از ایتالیا می‌باشد، ولی اگر فقط و فقط به اخبار مندرج در همین سایت (آرشیو اخبار) مراجعه نمایید، مشاهده خواهید نمود که شکنجه‌ی کودکان بی‌سرپرست توسط کشیش‌ها و راهبه‌ها در صومعه‌ها، تجاوز به کودکان، نوجوان گروه کر، کودکان ناشنوا و بی‌سرپرست تحت پوشش و حمایت کلیسا و صدها جنایت هولناک دیگر در همین آلمان اتفاق افتاده است.

به عنوان نمونه از اوضاع اسف‌بار آلمان می‌توانید به خبری که تحت عنوان: «ایرانیان و مسلمانان مقیم آلمان مراقب باشند، در آلمان در هر دو دقیقه یک کودک زیر14 سال مورد تجاوز قرار می‌گیرد!» در بخش «اخبار خط سقوط» همین سایت درج شد مراجعه نمایید:اگر اخبار روز منتشره در رسانه‌ها را دنبال کرده باشید، به خاطر دارید که همین چند ماه پیش گروهی اسرائیلی و آمریکایی که در میان آنان خاخام‌های یهودی نیز بودند، به جرم قاچاق اعضای بدن کودکان فلسطینی دستگیر شدند و مشخص شد که اعضای بدن این کودکانه مظلوم و بی‌گناه را به خریداران سرمایه‌دار آلمانی و آمریکایی می‌فروختند!

جالب است بدانید حتی وضعیت کشوری چون سوئد که به لحاظ امنیت فردی و اجتماعی ظاهراً از آلمان، فرانسه، انگلیس، سوئیس و ... نیز جلوتر است، بسیار اسف‌بارتر از همه‌ی کشورهای اروپایی است و اخبار مستند آن تحت عنوان «سوئد در آمار تجاوز به عنف، در صدر کشورهای اتحادیه اروپا قرار گرفت!» در همین سایت درج گردید و هم اکنون نیز در بخش «آرشیو اخبار» مندرج است.


واقع این است در بهشت برین جلوه دادن آمریکا و اروپا به ویژه برای کشورهای اسلامی و یا در حال رشد چیزهای زیادی می‌گویند! اما وقتی گزارشات، آمار و اقرار مستند خود آنها وجود دارد، چرا ما باید به «می‌گویند»‌ها توجه کنیم و گزافه‌ها و دروغ‌هایشان را باور نماییم؟!
 

 

x-shobhe.com

 

بازگشت به صفحه ی شبهات اجتماعی

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved