بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram
پاسداشت حجاب 
پوستر/زندگی به سبک منتظر -7

رهبر معظم انقلاب: انتظار حرکت است؛ انتظار سکون نیست؛ انتظار رها کردن و نشستن برای اینکه کار به خودی خود صورت بگیرد,نیست.انتظار حرکت است.انتظار امادگی است.این امادگی را باید در وجود خودمان,در محیط پیرامون خودمان حفظ کنیم.
واژه حجاب به معنای مانع، پوشش و پرده می باشد و در اسلام یکی از مهمترین عواملی است که از خودنمایی زنان در جامعه جلوگیری می کند و آنها را بدینوسیله از آفات احتمالی حفظ می کند. هر چند این مفهوم تنها برای زنان کاربرد ندارد و حجاب برای مردان نیز مفاهیم ویژه خود را دارد که نباید مورد غفلت قرار گیرد. موضوع حجاب دیگر یک مسأله شخصی نیست. حفظ حجاب فراتر از یک مفهوم ساده است و رعایت یا عدم رعایت آن در کلان جامعه باعث تفاوت های فاحشی در حوزه فرهنگی خواهد شد. موضوعی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم در آیات و روایات به آن اشاره شده است. و برترین نوع آن حجاب چادر معرفی شده است. در این پوستر به موضوع حجاب و پاسداشت آن اشاره شده است. در جامعه ای که مراودات اجتماعی به حداکثر رسیده است، هم برای محفوظ ماندن از نامحرم و هم برای حفظ آرامش خود و دیگران و ساختن جامعه ای آرام و به دور از تنش های اجتماعی این موضوع ضروری به نظر می رسد.

برای دریافت تصویر با کیفیت روی آن کلیک نمایید

بازگشت به صفحه آرشیو پوستر های فرهنگی - اجتماعی

دانلود پوستر,عکس پوستر,پوستر,منتظر,سبک زندگی,حجاب,پوشش,اسلامی,انتظار,چادر,حجاب برتر

94/03/04

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved