بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند زندگی در کنار آتش»

 اعتراض دانشجویان به بی توجهی مسئولین به وضعیت کارتن خواب هاي تهران

(«زندگی در کنار آتش» مستندی است درباره یک معضل اجتماعی در پایتخت ایران؛ و داستان آن باز می گردد به دهه ۸۰ یعنی زمانی که چند کارتن خواب در تهران بر اثر سرمای هوا جان باختند و از همان زمان، جنبش عدالت خواه دانشجویی ایران حول این موضوع شکل گرفت. دانشجویان عضو این جنبش سعی داشتند اعتراض خود به این وضعیت را به گوش مسئولان ذیربط برسانند، آنها از اتحادیه‌ های دانشجویی ایران محسوب می شوند که عدالت خواهی، نقد سالم و مطالبه گری از مسئولان را اولویت کاری خود قرار داده اند. Xby AdChoices این دانشجویان خود را درگیر تقسیم بندی های سیاسی و جناحی کشور نکرده اند و اعتقاد دارند که فراجناحی عمل می کنند، رفع مشکلات اجتماعی و کارآمدی نظام اسلامی از اهداف این جنبش به شمار می رود. در این مستند می بینیم که جرقه شکل گیری این جنبش مرگ ده ها کارتن خواب طی سرمای سال ۸۳ بوده است؛ اعضای جنبش عدالت خواه دانشجویی با تحصن در شهرداري، کمیته امداد و استانداري به مدت پنج شب، خواستار پاسخ مسئولان و نهادهای ذیربط در این زمینه شدند)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
30.27 مگابایت 30.27 مگابایت 30.27 مگابایت 23.53 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved